Bioderma - peeling Sébium

14. června 2016 v 15:07 | K@W |  Moje těl. a pleť. kosmetika
Hlavní slovo sice teď náleží postům s jídlem, není ale na škodu zmínit se o kosmetice, protože ta k životu a kráse patří. Pokud se staráme o svůj vnitřek, musíme taky napomáhat i zevnějšku.
Recenze píšu opravdu ráda. Můžu Vám tím předat svoje názory a poznatky a o to radši je píšu, když se jedná o kvalitní a skvělou věc, jako právě v tomto článku!

"Konečně" jsem dodělala svůj peeling od Biodermy. Trvalo strašně dlouho, než jsem ven dostala poslední kapičku. Možná mi i ukápla slzička, protože byl naprosto perfektní. :)

Kdo můj blog čte déle tak ví, že moje pleť není ideální. Potřebuje tudíž mnohem více pozornosti a kvalitnější péči. Po zkušenostech s drogérkou jsem s klidným srdcem a věřte nebo ne, ale i s pocitem ušetřených peněz, přešla k Biodermě. A proč ušetřených peněz? Jednoduše proto, že s Biodermou vedle nešlápnete a když už, žádnou velkou škodu nenaděláte. Naopak kosmetika z drogérie nadělá víc neplechy, než užitku. Zbytečně vyhodíte peníze, koupíte další věc, pravděpodobně se stejným příběhem a nakonec skončíte s košem plným kosmetiky a nevyřešeným problémem!
Drogérková kosmetika není celá špatná, jsou i produkty, které do komplexu "Neudělám nic" nepatří. :)

Biodermu mám ráda už jen z principu. Je to lékárenská kosmetika, ale není to vyloženě lék. Kožní většinou doporučují Biodermu jako doplněk k léčbě, už jen to něco vypovídá. :)


Samotný peeling je krásně jemný. Není hrubý, ale krásně pleť zbaví odumřelých částí. Díky tomu se uvolní póry a lépe probíhá čištění.
Ikdyž je pleť citlivá, měla by se správně čistit, protože i při tom nejdražším krému nemusíte díky ucpaným pórům zaznamenat žádný účinek. Všechno jde ruku v ruce spolu.

Aplikace je jednoduchá. Není moc tekutý, tak Vám neteče z obličeje po rukou dolů, jako to umějí jiné značky. :D

Konečný efekt je krásně hebká, nepodrážděná pleť, která si chrochtá blahem. Peeling je dobré provádět 1-3 týdně. Rozhodně to není každodenní záležitost. Musíte pleti dát prosto pro obnovu a ne jí denně drhnout.

Tenhle produkt se Biodermě vážně povedl. :) Pokud scháníte pořádný peeling, který nestojí tisíce, tak do něj určitě jděte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama