Prázdniny 2015

4. září 2015 v 23:42 | K@W- Tereza Volkánová
Ahoj všem! :)

Ti, kteří můj blog navštěvují častěji, si určitě všimli, že přes prázdniny byla veliká pauza a to z úplně prostého důvodu. Jednak jsem si chtěla od blogování a celkového režimu odpočinout a taky jsem svoje léto strávila na brigádách (abych si uměla vážit peněz, jak s oblibou říkávají dospělí).
Moje prázdniny nebyly úplně jedny z nejklidnějších, mám spoustu zážitků, ať už příjemné nebo ne. Jednoduše jsem si je vážně užila, protože nebyly jednolité, ale rozmanité a mám z nich od všeho kousek. :)
Ale jelikož tenhle blog směřuju spíš k té beauty straně, měla bych se taky zmínit o téhle části mě. Přes léto jsem makeup úplně vypustila. Byly dny, kdy jsem po něm ani nesáhla a nechala svojí pleť dýchat. Je to na ní vidět, prospělo jí, že jsem nepoužívala hromady a hromady dekorativky nebo pečující kosmetiky.
I když jsem se teda kosmetice docela vyhýbala, stejně nějaké oblíbence mám, proběhly i menší nákupy a to i nákupy oblečení, ale nic velkého.
Z minulých prázdnin jsem si nejvíc užila návštěvu Anglie, kde jsem byla týden. Tohle léto jsem nikde v zahraničí nebyla, protože, jak už jsem zmiňovala, nebyl čas. Dovolenou plánuju až teď, během září.

Jelikož jsem blog přes prázdniny úplně vyřadila ze svého harmonogramu, chtěla bych to své milované stránce vynahradit. Tímhle článkem bych chtěla shrnout svoje letní zážitky, kosmetické oblíbence a celkové dojmy. Asi to bude maličko delší článek, ale je to souhrn celých prázdnin, takže pokud Vás zajímá, co jsem celou tu dobu dělala, pokračujte dál ve čtení. :)


Léto jsem trávila s přítelem mimo domov u jeho mamky. Ze začátku mě děsila představa, že se úplně odříznu od města. Přece jen jsem zvyklá na Prahu, případně na tu naší polovesničku, ale tohle je fakt taková ta typická vesnice s ZD a babičkama, které sedí na lavičkách a nad hlavou mají klenbu ze stromů se štěbetajícíma ptáčkama. Člověk by řekl, že je to skoro až idylka. Ale já měla jednoduše strach ze svojí reakce.
Všechno ze mě opadlo, když jsem zjistila, jaký je tam krásný klid. Navíc, naprostá výhoda těhle malých městeček-vesniček je, že tam nikdo extra neřeší, jak vypadáte, co máte na sobě. Řeší jací jste a takový přístup mi naprosto vyhovuje. Lidi tam jsou neuvěřitelně kamarádský a lidský, až mě to kolikrát zaskočilo!

Jak jsem psala výš, mají tu ZD s farmou, kde je kravín. A co patří ke kravínu? Telátka! :) Vždycky jsem si říkala, že to jsou neuvěřitelně roztomilé a neohrabané stvoření, ale když jsem je viděla takhle zblízka, viděla jsem jak se ráda nechávají hladit a vyloženě si to hlazení a drbání vynucují, úplně jsem se rozplývala.
Přímo mě ale ŠTVALO! jak se k nim chovají, jako k malým, čerstvě narozeným. Od mámyje vezmouhned, což chápu, je to prostě nějakej zažitej systém, ale to, že to maličké telátko vezmou a naprosto bez citu ho hoděj do boudičky, div ho o ní neomlátěj, to mi trhalo žíly. Ty maličké se sotva hýbou, trvá jim den dva než se vůbec postaví na nohy a oni se k nim chovají takhle.


Malá telátka jsou vážně naprosto roztomilá a milují pozornost, včetně hlazení a drbání! :)

A co se týče té kosmetiky? :) Mým oblíbeným makeupem se stala míchanice Rimmelu Lasting Finish a Garnier BB v odstínu medium. Naivně jsem si myslela, že se do tý barvičky opálím, bohužel se zázrak nestal, takže jsem se naučila si svůj odstín namíchat. Skvělé na tom je to, že tím získám větší spf, lepší konzistenci na léto (mnohem jemnější) a v neposlední řadě správný odstín. Ani nemůžu říct, že by se mi pleť víc leskla nebo že by se snížila výdrž.
Řasenka zůstává pořád stejná, já už se té mé žluté Maybellinky nezbavím. :)
Na chuť jsem přišla dokonce i gelu na obočí od Essence Give me brow a taky stínům od Essence, na které jsem dělala nedávno recenzi. Tu bílou z paletky stoprocentně brzy dopoužívám!


No a nakonec, na závěr prázdnin, fotka mých domácích zlatíček. :) aneb takový to selfííííčko :DMomentky jsou nejlepší! A zvířecí selfie včetně mého brášky? No top! :) (Z leva: Sebastian, bráška Matěj, Sydney)

Nedokázala jsem do článku obsáhnout celé dva měsíce, To ani nejde. Chtěla jsem Vám jenom v bodech nějak rychle ukázat, jak jsem trávila svoje prázdniny já. Neměla jsem žádné nudící chvíle, prožívala jsem každou chviličku a svoje dva měsíce bych nevyměnila. :)
A jak jste je prožili vy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama