First impressions #1- Chemický peeling Bioderma, Micelární voda Biderma, pleťová maska Rival de Loop :)

14. května 2015 v 11:37 | K@W |  First Impressions
Ahoj :)

Recence po dlouhé době používání nedokážou shrnout všechny pocity z celého používání produktu, hlavně ty počátky. Proto jsem se rozhodla zavést další malou rubriku a to First Impressions, neboli První dojmy. Přijde mi to jako super věc, protože takhle se nejvíc dozvíte hned ze začátku, jestli ta věc za něco stojí nebo se bez ní v pohodě obejdete. :)
Pro začátek jsem vybrala pár produktů, které mám nejkratší dobu a používám je teď nejčastěji, abych se o nich dozvěděla co nejvíc, protože.. je sice hezký, že si o tom načtu spoustu věcí, ale dokud to nevyzkouším, nemůžu s jistotou říct, jak se ten produkt zachová na mé pleti. :)

Chemický peeling Bioderma Sebium

Chemické peelingy se za poslední dobu dostávjí čím dál víc do sbírek kosmetiky, vyrábí je kdekdo a i já jsem po něm zatoužila. Na problematickou pleť je to perfektní v tom, že peeling samotný má tak malé částečky, že je prakticky necítíte a tím pádem si nedráždítě zbytečně pleť, jen lehce odstraňujete odumřelou vrchní kůži. Největší výhodu vidím v tom, že tyhle peelingy nejsou jen mechanické, ale spíš fungují na té chemické bázi, takže obličej právě čistí spíš to složení, než samotné ty částečky. Obličej zbytečně nedřete, ale stačí to úplně jemně.
Byla jsem úplně nadšen, že ho konečně mám, protože jsem na něj koukala dlouho, jenže mě trošku odrazovaly recenze, že to šíleně dráždí pleť, vůbec jí nečistí jen se tvoří červené fleky. To se přiznám, že mě odrazovala hoodně dlouho.
U mě se nic takového ale neprojevilo, zatím!! Gelem se musí vážně strašně jemně masírovat jednotlivé části obličeje, každou cca 2-3. A vážně to funguje. :) Ještě po ničem jsem neměla tak hladkou a čistou pleť. Dokonce, když jsem si nanesla makeup, neměla jsem po obličeji žádně šupinky po vysušení, absolutně nic. Prostě hlaďoučká a čistá.
Mmám i dojem, že i když to používám poměrně krátkou dobu, vyčistilo mi to póry a netvoří se mi tolik pupínky a když už, není to tak hrozný, jako dřív. Prostě zatím naprostá spokojenost. :)

Micelární voda Bioderma

Rozhodla jsem se vrhnout na Biodermu, protože půřece jen.. co si budeme povídat, je to lékárenská kosmetika a té se prostě nevyrovná drogérková kosmetika. I když zastat se musím Garnieru, protože to je teď momentálně moje snad nejoblíbenější značka. Cokoliv, co od něj doma mám, rozhodně mi tu jen tak nestojí, ale plně to využívám. :)
A právě od Garnieru jsem si zamilovala tu velkou micelárku (kterou zná už snad každý) a chtěla jsem jí porovnat s tolik oblíbenou a "prokeclou" micelárkou od Biodermy.
Ze začátku jsem z ní tak ohromená nebyla, protože mi přijde, že má docela dost velký problém s odlíčením. Je mi jasné, že na to není primárně určená, ale přece jen.. nechtěla jsem po ní odlíčit tunu řasenky a linek, ale jen makeup a s tím zápasila. Ale když si pleť chcete jen dočistit, aby jte obličeji měly perfektně čistý, tak je super. Zase si ale tojím za to, že věc, co stojí skoro šest stovek, by si měla dokázat poradit i s horší výzvou.
Po delším používání jsem si na ní pomalu zvykla, ale kdybych si měla přelít micelárku od Garnieru a od Biodermy do nepopsaných lahviček, rozdíl nepoznám. Možná tak maximálně bych viděla rozdíl v tom, že od Biodermy absolutně nelepší a Garnierce třeba pár vteřin trvá, než se úplně vstřebá. Ale to je tak minimální rozdíl, že se divím, že ho vůbec zmiňuju. :)

Pleťová maska Rival de Loop

Koupila jsem si jí s tím, že to bude normální obyčejná maska, která pleť zjemní a něco jí dodá. Nečekala jsem žádný extra účinek, ale zároveň jsem doufala, že to nebude nic hroznýho.
Texturu jsem očekávala úplně jinou. Fakt jsem myslela, že to bude klasická maska, která se na obličeji nějakou dobu nechá a pak smyje. Ve skutečnosti je to prostě krémová konzistence. Dokonce bych řekla že je to obyčejný krém, který si nanesete ve velkém množství.
Pleť se s touhle maskou vypořádává úplně přesně jako s nějakým hutným krémem, kterýho si dáte tunu. Pne se, vůbec není příjemně uvolněná.
Má se nechat působit cca 10-15 minut, což se dá vydržet jen s velkou trpělivostí a hoodně
malou citlivostí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama