Recenze na odličovací mléko Nivea

4. dubna 2015 v 16:41 | K@W |  Moje těl. a pleť. kosmetika
Ahoj :)
Za poslední dobu jsem docela rozjela boj o nejlepší produkty na pleť, jenže narážím čím dál víc, bohužel. I když se všude dočtete, jak je ten přípravek super, kvalitní a přesně ten pravý pro vaší pleť, doma po jednom použití zjistíte, že to super kvalita pro vás stoprocetně nebude.
Prošla jsem si strašným začervenáním celého obličeje, dokonce se mi pleť začala loupata byla enormě vysušená nebo se naopak leskla jako blázen. A tohle se netýká jen krémů, ale i micelárek, dokonce i špatných tampónlů na odličování. Budete se asi smát, ale i moc hrubý ručník dokáže nadělat velkou paseku.
No, ale abych se dostala k produktu, na který jsem se rozhodla udělat recenzi.
Nikdy jsem na odličovací mléka moc nebyla, protože prakticky každé mě strašně štípalo v očích, dráždilo mi to pleť, pálilo to a bylo utrpení to vůbec na tom obličeji mít. Přiznávám, že sama bych si to po svých zkušenostech nekoupila, ale když už jsem to doma měla, tak moje zvědavost vyhrála. :D
Jako vždycky hodnotím balení, což je rozhodně povrchní, ale přiznejme si.. že krásný balení prostě dokáže s úsudkem zacloumat. Tohle mi přijde jako klasický "Niveácký" balení. Prostě jednoduchý a praktický, žádný zdobení a přehnané nápisy.
Snažila jsem se odsunout moje předsudky a dát mléku šanci. Při prvním použí dostalo těžký úkol, protože po celém dni jsem se rozhodla nepoužít žádné jiné odličovadlo, jen tohle mléko. Měla jsem klasicky makeup, řasenku a gelové linky (držáky), takže ne zrovna jednoduchý úkol. Hlavně kolem těch očí jsem se toho vážně bála. Překvapení bylo, že tampónek byl úplně nasáklej směsí oranžové hnědé a černé, pleť vůbec podrážděná nebyla. Na očích jsem tampónek přidržel kolem 10 vteřin a jemně setřela a taky nenastalo žádný pálení a ani zarudnutí. Sudnalo mi to i linky.
S odlíčením jsem byla sice naprosto spokojená, ale co mi trochu vadí, tak je mastnota a lepkavost, která po tom zůstává. Já chápu, že je to mléko, takže nemám nějak problém vzít jednoduše micelárku a pleť dočistit. Naopak to tomu ani nijak neublíží a přesvědčíte se, že je obličej vážně čistý.
Defakto tenhle produkt už je mířený pro starší typ pleti, takže se vlastně i divím, že mi sedl. Tím spíš si ale myslím, že sedne víc lidem.


Celkově jsem s tímhle mlékem byla spokojená a probojovalo se do mojí péče o pleť, ale rozhodně nemůžu říct, že překoná micelárky nebo nějaké gely. Přece jen, pokud se líčíte víc a používáte těch produktů hafo, úplně bych nevkládala důvěru do jednoho produktu, ale jestli používáte pár věcí, určitě ho na odličování můžu doporučit, pokud vám nebude vadit ten krok navíc. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama