Do plavek! #1

23. dubna 2015 v 18:46 | K@W |  Životní styl
Ahoj! :)
Léto přichází pomalu, ale jistě a přiznejme se, že skoro všechny jsme přes zimu zlevnivěly a naše vytoužené cíle se posunuly zase někam dál. Sem tam si zamlsáme a říkáme si, že to pro jendou nikoho nezabije ne??
No jasně, že nezabije. Jenže ono je to jendou, pak zase a zase a zase, až máme pár kil nahoře a nevěřicně civíme na displej váhy.

Mým osobním problémem je určitě moje stravování. Miluju jídlo a miluju hlavně nezdravý jídlo, bohužel. Rozhodně neberte tuhle část jako inspiraci, protože moje stravovací návyky jsou docela nepřiměřený. Ráda mlsám sladkosti, nepohrdnu "nezdravou extra tučnou nabídkou jednoho.. rychlého občerstvení" :D a za poslední dobu jsem do sebe lila jednu sladkou věc za druhou. No hrůza.

Rozhodla jsem se psát tyhle články, protože mě samotnou to požene, abych o svou postavu a tělo celkově víc dbala a o jídle mnohem víc přemýšlela.

Nechci sem psát pouze o jídle, protože přece jen nejsem tak seznámená s každou správnou a nesprávnou potravinou a musíte to brát trošku s rezervou. Chci vám poradit i pár cviků, který mi pomáhají se dostat z mojí momentální situace. Nejsou nijak náročné, nevyčerpají vás, ale výsledky uvidíte. Navíc cvičení blahodárně působí i na psychiku člověka a jelikož je období zkoušek, maturit, uzavírání známek a nekonečnýho shonu, troška tý duševní pohody nezaškodí. :)

Budu se snažit tenhle typ článků dávat pravidelně a sama sebe obohacovat o nové cviky, nápady a recepty, jak se zasytit a přitom se nepřecpat. :)


(Mimochodem, jablka jsou naprosto perfektní alternativa pozdní večeře. Máte po něm pocit zasycení a přitom je to dobrá a zdravá "sladkost". Co víc si přát. :) )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 stylewithlove stylewithlove | 14. června 2015 v 11:40 | Reagovat

Super blog! :) Podívala by jses na ten můj? Teprve jsem začala :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama