Začátek roku 2015 --> Předsevzetí do nového roku! -

2. ledna 2015 v 16:26 | K@W |  Home
A tentokrát to bude předsevzetí pouze ohledně blogu a i tak toho bude dost :D a možná na sebe šiju trochu i bič.
Všimla jsem si, že v roce 2014 jsem začala strašně flákat přidávání článků. Jsem schopná ty články si i předepsat dopředu, že si jeden večer prostě sednu a napíšu jich víc, ale pk už se nedokopu k tomu, abych je vydala.. Takže jsem se zhrozila, jak poměrně malé množství článků jsem vydala a kolik jich mám v rozpisu.
Rozhodla jsem se vám prozradit, kolik článků průměrně jsem vydala v roce 2014 a 2013. Zase na svojí obranu musí prostě říct, že těm posledním článkům zase víc věnuju pozornost a přijde mi, že jsou i bohatší a kvalitnější, než ty předchozí. Ale člověk se má stále učit. :)
Za rok 2014 jsem v průměru za měsíc vydala 6 článků a v roce 2013 to bylo 16 článků... No, docela markantní rozdíl..
Chci tomu udělat přítrž a dodala jsem si motivaci, že v tomhle novém roce budu měsíčně přidávat minimálně 7 článků, ale zase bych ráda doala, že když to někdy z nějakých situací opravdu nepůjde, tak se nebude dát nic dělat, ale spíš to mířím proti svojí lenosti, jelikož jsem zjistila, že se to dá za normálních okolností zvládnout. :)

Tak a tím bych chtěla uzavřít rok 2014, vím, že až 2.1., ale snad se zlobit nikdo nebude. Chtěla bych Vám všem popřát, aby jste si tenhle náš nový rok užili mnohem víc, než ten předešlý a aby jste si mohli za rok, říct, že to stálo za to! :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama