TAG- Seriálový maniak

6. listopadu 2014 v 23:45 | K@W |  Tagy
I když je to pro mě samotnou šok, stává se ze mě seriálový maniak. Vůbec nechápu, kde na to beru čas, ale prostě.. na některé záležistosti si člověk vždycky ten čas uloví. :)
Na začátek bych ráda řekla, že seriály jsou šílenej žrout času a že i když na ně nekoukám tak dlouho a ani ne nějk extra často, protože jednoduše ten čas nemám, pořád mi to užírá každou volnou chvilku.
Seriály jsou prostě relax, kdy vaše jediná aktivita je vžít se do role hlavní postavy a nějak vnímat ten její příběh.
Ale teď už k TAGU! :)

1. Jaké seriály jsi za poslední dobu začala sledovat?
Mojí závislotí se staly Sběratelé kostí, protože absolutně zbožňuju odměřenou a přitom citlivou Temperance, no a Angela do všeho ( i do těch kostí) dokáže vnýst zábavu a vtip přitom je to seriál, který není jen tupě o tom čumět na nějakou hovadinu, abych zabila čas. Občas sem tam i něco pochytíte. :D
Další bych mohla jmenovat Sex ve městě, protože i když absolutně miluju ty filmy, snad nikdy jsem se nedokázala dokoukat na seriál. Teď se o to snažím a postupem času se do toho zažírám.
Pak bych mohla jmenovat Secret diary of a call girl, což je seriál zase na úplně jiný vlně než jsou třeba kosti, ale zase člověk si přece musí odpočinout od toho reálnýho a přehlcenýho světa a utéct k trochu.. upravenému životu. :D Jestli tenhle seriál neznáte, tak bych vám doporučila se kouknout aspoň na jeden díl, protože i když z názvu to zní dost "divně", je to úplně skvělý seriál ke kafi.
Pak takovou klasikou už jsou Simpsonovi, to snad neomrzí nikdy a nikoho a česká klasika -> Ordinace. :D

2. Kterou postavu máš nejradši a proč?
Tak budou to dvě, a to Tempy (Sběratelé kostí) a Belle (Secret diary of a call girl). Tempy hlavně kvůli jejímu myšlení, že se dokáže odvázat a přitom je tak sebejistá a inteligentní, až z toho chvílema mrazí. :D No a Belle jednoduše proto, že není jako ty klasické uplé holky a že i když má jisté "tajemství", dokáže žít ten svůj dvojí život.

3. Který seriál tě nejvíc zaujal svým dějem?
To nejde úplně tak říct, protože vždycky mám náladu n něco jinýho a vždycky v tý chvíli je pro to jedno to nejlepší, ale druhý den je to zase úplně jinak. Prostě podle nálady, ale zase.. takový multifunkční seriál jsou Simpsonovi. :D

4. Na jaké místo by ses chtěla v seriálu přenést?
Nejradši do Jeffersonova institutu, protože mě prostě a jednoduše zaujalo to pojetí vědy a taky to, že existuje kriminálka, kde se věda pojímá s vtipem, kde nejsou hektolitry krve a zbytečných efektů. Třeba Kriminálku Miami jsem měla jednu dobu taky ráda (a pořád mám :D ) díky tomu, že spíš se tam zakládá n faktech a vědě, než na surovosti.
Asi bych jednoduše řekla, že v kriminálkách radši uvítám vědecké pojetí s něčím, co mi něco přinese.

5. Lituješ času, který si strávila nad seriály?
Nelituju. Já si stojím za názorem, že to, co člověk v tu chvíli udělá, tk udělá tak, že to tak cítí a i když třeba pozdějc to uvidí jinak, nemá cenu plýtvat energií nad přemýšlením "co kdyby", protože s tím stejně už nic neudělá. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama