První dojmy na detoxikační přípravek Enterosgel

7. listopadu 2014 v 10:01 | K@W |  First Impressions
Ahoj :)
Na blogu skoro v každém druhém článku zmiňuju, že můj boj s pletí není úplně nejlehčí a že bohužel akné nademnou často vítězí. Už jsem zkoušela všechno možné a díkybohu teď držíme příměří. Nicméně moje touha po zlepšení kvality mojí pleti je natolik velká, že prostě nejde nezkoušet další a další "zázraky". A protože už jsem vyzkoušela antibiotika, mastičky, vážně silné drasťáky a pořád nic, zabrousila jsem i do kategorie alternativní medicíny. Upřímně, ráda tenhle směr využívám třeba u migrén, protože přece jen, kdo migrénami trpíte, tak víte, že není úplně nejvhodnější do sebe ládovat tuny a tuny prášků, protože pak časem přestávají fungovat a jen svoje tělo zahlcujeme chemikáliema, a proto tu jsou právě třeba bylinky, různé masážní gely nebo samozřejmě i různé prášky.
Teď jsem ale nehledala super věc na migrény, ale právě na akné. Na internetu se docela dost do popředí cpou alternativní přípravky a Enterosgel je zrovna právě věc, která u poloviny lidí vyvolá naprosté nadšení a u té druhé silné reakce.
Ale co to vlastně je? Má to být detoxikační gel, který se má polykat po lžících několikrát denně, četla jsem, že někdo to používá jako máslo a maže si to na chleba (což obdivuju :D , protože to zrovna nepatří do seznamu lahůdek) a taky jako maska a peeling.
No, ze začátku jsem tomu hodně věřila, ale po prvním použití se dostavily první vedlejší účinky a to špatné trávení, nebylo mi dobře, když to řeknu jednoduše -> byla jsem nafouklá jako balón.
S pletí to nedělalo nic, i když samozřejmě nemůžu očekávat nic extra po pár použitích. ožná bych si snad dovolila říct, že byla suchá a používat to jako masku? To NE! Dráždí a jde tak příšerně dolů, že si pleť tak akorát rozdráždíte.
Tenhle článek jsem nazvala jako první dojmy, protože jsem nevypotřebovala celou tubu a chci mu dát ještě šanci, ale každopádně můj první dojem je ten, že ho budu používat tak leda ve chvíli, kdy budu mít čas na to být doma v klidu, nechat to tělo se opravdu čistit a třeba zjistim, že tyhle potíže jsou vážně jen ze začátku a že to k té očistě organismu prostě patří.
Ale nedoporučuju s tím úplně začínat v plném zápřahu. Narovinu.. je to detox a nejspíš byla i moje chyba, že jsem si pro to zvolila špatnou chvíli a nedala jsem tomu úplnou šanci na 100%. Ještě možnost dostane, ale vážně jen tehdy, kdy budu mít na tyhle "účinky" čas a energii. :D
A co se týče ceny, není to úplně nejlevnější a nejdostupnější věc. Stojí kolem 300-400,- , ale dostat se k němu jde snadno tak leda přes internet, protože ne ve všech lékárnách ho můžete koupit.
Taky bych ráda řekla (když už je to spíš takový úvod, i když docela dost negtivní! škoda..), že tohle byl můj první střet s něčím, co má detoxovat, takže tyhle účinky jsou třeba běžné a moje tělo je citlivé, ale chtěla jsem se s Vámi o to podělit, protože vždycky je lepší vědět hned na začátku, do čeho se pouštíte. :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama