Téma týdne- Ďábelští lidé s andělskou tváří

26. října 2014 v 8:00 | K@W |  Týdenní témata
Takových lidí přibývá jako hub po dešti, stále víc a víc. Už začínám mít silnou nenávist k tomu obratu: "V dnešním světě", jenomže se od něj pořád neumím oprostit, jelikož to tak vidím. Nejhorší na tom je, že v nitru pořád nějakým způsobem cítím, že kolem nás každý, ale úplně každý kus toho zla máme. Ať už je to hlavní hlas našich myšlenek nebo takový to vnitřní hlodání tam někde uvnitř. Vždycky to tam je.
V každém činu se skrývá něco dobrýho, ale i špatnýho. Bohužel občas je si to tak podobný, že musíme hodně filozofovat, abychom to od sebe oddělily a rozlouskly pravý důvod té myšlenky.
Často lidé, kteří mají tuhle tzv. Andě+lskou tvář, nebývají tam uvnitř andělé. Je z části dost možné, že tohle z nich dělá sama společnost. Že za to prakticky ani nemůžou, protože jsme je tak vychovali. Oni vlastně neznají druhou stranu, jak to cítit. Mají svůj svět a nepřipouště+jí si nic jiného. Nevnímají nás přesně tak, jako my nevnímáme je.
Dalo by se to určitě popsat i jako taková sobeckost, protože lidé se mezi sebou často jen zneužívají a to i ve vztazích, kdy by se to určitě stávat nemělo..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama