Recenze na linky Maybelline

5. října 2014 v 13:02 | K@W |  Moje dekorativka
Ahoj :)
Vracím se zpátky k recenzím, jelikož jsem je teď docela opomíjela. A už dlouho n mém seznmu čekají linky od Maybelline.
Je paradox, že zrovna u mě, u někoho kdo linky zrovna dvakrát nemusí, se dvakrát za sebou v recenzích objeví linky. :) Ale ikdyž je nemusím, tak tyhle jsou super!
Od tý doby, co Essence přestala s výrobou a projedem svých linek, tak se spousta blogerek vrhala po jiných linkách a hledaly jiné dostupné, skvělé a levné. No a jelikož většinou stojany s Maybelline stojí právě vedle Essence :D, je i docela z praktického hlediska jasný, proč se tyhle linky objevily ve většině sbírek.
Já jsem si je pořídila až o hodně později a nelituju toho. :) Měla jsem alespoň čas si vyzkoušet linky jednodušším způsobem, právě třeba fixem a pak moje první použití nedopadlo tak katastrofálně. Navíc jsem si na sebe ušila bič a dlouho jsem první zkoušku odkládala a pak nakonec.. šla jsem na večeři a tak první zkouška byla "naostro". Týrala jsem se tím asi půl hodiny :D, ale nakonec to nebylo tak zlý.
Teď už ale k samotnému produktu a začneme balením. :) Linky se prodávají i se štětečkem, takže aby se někde nevytratil, balení je v trojúhelníkové krabičce. Ta je jednoduchá a hezká, ale samozřejmě, si nikdo si jí nebude někde vystavovat, takže jen pro první dojem. :)
Co se týká štětečku, tak ten je docela obstojný. Je tenoučký, elegantní a linka se s ním dá nakreslit tenká, ale jasně, není to úúplně vrchol, ale myla jsem ho už několikrát a štětinky drží.
Kalíšek linek se mi líbí moc, protože jednoduché balení matného mléčného skla v kombinaci s kovovým víčkem působí elegantně. Jsou malé a skladné, jen mi přijde zbytečné, že tam toho skla je tolik, když linky jsou ani ne v jedné polovině. Ale to je tak skoro vždy a u všeho, tak budiž.
Samotné linky jsou skutečně černočerné, žádný odstín šedi, takže stačí jeden tah. Zasychají rychle, proto pro úpravu musíte být rychlejší, protože pak už je to těžší.
Výdrží je na jedničku s hvězdičkou, vydrží celý den a ani se nehnou a večer při odličování si docela máknete. Moc dolů se jim nechce. :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama