Podzim- Podzimní dekorace

25. října 2014 v 14:32 | K@W |  Šikovné ruce
Ahoj! :)
Máme tu nádherné roční období- podzim. Podzim pro mě sice znamená neustálá rýma, tvrdý přechod z tepla na zimu, rozfoukané vlasy a často ne moc hezký pohled z okna na to počasí, ale podzim taky znamená hru přírody s neuvěřitelnými barvami. A když svítí sluníčko, je to vážně pohled jako do okénka pohádky v knížce.
Podzim zbožňuju ovšem i z jiné stránky. A to z té kreaitvní. Není nic víc podněcující, jako zbarvené listy a různé plody z lesa, jako třeba kaštany. A upřímně, nebaví mě už ty nudné a jen "věcné" dekorace, co si můžete kdekoliv koupit. A tak jsem se rozhodla popustit uzdu fantazie a začala jsem s podzimní výzdobou. Na podzimu a Vánocích se jde vyblbnout snad nejvíc :) tak si to POJĎME UŽÍT!! :)


Snažila jsem se to moc nepřehánět, i když jsem v pokušení ve výzdobě pokračovat a třeba se tu objeví další fotky. Zatím jsem si udělala jednoduchý, ale docela hezky vypadající svícínek, obyčejnou velkou vázu naplněnou kaštany a pak mojí úplně úžasnou dýni, která buď můe být svícínek nebo jen tak na okrasu. :) A pak samozřejmě klasická svíčka z Ikey, která snad nezklame nikdy. No a zrovna dneska jsem se tak poflakovala po netu a zabíjela sobotní pohodičku a objevila jsem úplně super nápad, jak provonět domácnost.
Je to úplně snadné, pokud máte aroma lampu. Nahoru do víčka nalejete vodu a nasypete tam třeba skořici, hřebíček. Já jsem to zkusila jenom se skořicí a vážně to provoní, je to příjemná a čistá vůně. A skoro to vypadá, jako kdyby jste zrovna dopekli. :)
Na svícínek plánuju návod, ale není to nic složité. Jen prozradím, že pokud už to chcete zkusit sami, tak základem je nějaká sklenička. Já jsem použila prázdnou od svíčky z Ikey a na to, jak z ní dostat zbytky bývalé svíčky, na blogu návod taky najdete. :)
Tak já doufám, že jsem Vás maličko inspirovala a že si tyhle dny zabalené do pochmurné peřiny budete užívat s fantazií a krativitou. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama