Na dně! -4.

12. října 2014 v 11:07 | K@W |  Na dně
Ahoj :)
Věci, které díkybohu stále spotřebovávám a nesyslím, tak se začaly docela kupit a neměla jsem je kam dávat. Tak jsem si zavedla nový systém, že produkty nebudu už pohazovat na různý místa a pak je před článkem hledat a shánět dohromady. A tak jsem nakonec přistoupila na něco, co už zvolilo spousta blogerek přede mnou. Přijde mi to i takový milý a symbolický, naposledy jim dát "postýlku", než se rozloučíme.
Musím říct, že se mi to líbí čím dál víc, protože vypotřebuju, dám do tašky, pak jí jen vezmu za ucho a můžu jít psát. Navíc mě i těší ten pohled na tu kupu věcí. :D
V těhle Na dně! bude těch produktů rozhodně víc ( byla bych schopná tu tašku ještě tak dva týdny nechat, abych tam nacpala co nejvíc! ale už přetéká, i když je docela velká) a obsahuje i věci, se kterými se loučím hodně, ale hoodně nerada.
Začnu asi takovým "spotřebním zbožím", což jsou u mě rozhodně barvy na vlasy. Jelikož jsem strašně dlouho hledala odstín, který mi sedne a nebudu jen tiše čekat, až se vymyje, ale bude mě těšit, tak jsem byla úplně unešená, když jsem objevila od Palette G4 Kakao. Zděšením pro mě bylo, když jsem se po měsíci dozvěděla, že jí přestaly vyrábět. Byl to šok, ale dobře, stává se to.. Tak jsem si zkusila vzít (podle obrázku) dost podobnou W5 nugát, ale podobná si je vážně jen na fotce. Je taková spíš do červena, než do hněda a nevím, necítila jsem se v ní dobře. Když jsem zase šla do DMka pro barvu, tak jsem byla zase mile překvapená. Barvu dělat nepřestaly, ale pouze jí měnily balení. NAVÍC jsem úplně v zadu v řadě našla ještě jedno staré balení, takže jsem byla spokojená a až si teď zase pro další půjdu, doufám že už na mě žádný překvápko zase nečeká. :D
Dalším, pro co sáhnu jsou deodoranty. Já to v tomhle článku a celkově už v téhle rubrice nebudu jen vypisovat do řady, ale asi to bude klasicky jen formou článku, protože se to tak píše lépe. Deodoranty tu mám tři. Od Playboye jsem si deodoranty naprosto zaláskovala, protože mi je kolikrát příjemnější použít jen deo, který ale krásně voní, než parfém, který je občas až moc těžký. A tenhle je úplně super a je to jedna z věcí, se kterou se loučím nerada. Ale bohužel, už svojí práci splnil a já už tu mám jeho nástupce, ale určitě se k téhle vůni vrátím, protože na ziu je naprosto ideál! :)
Následují další dva deodoranty, jeden od FA, který je skvělý tím, že příjemně a svěže voní, navíc se po něm nepotíte a vydrží to celý den. Pak od Adidasu, ten má stejné benefity jako FA. A kdybych měla tyhle tři porovnat.. pokud chcete krásnou vůni, skoro jako toaletku, tak Playboy, ale pokud chcete jen něco lehkého, ale "funkčního" na pot, tak bych spíš sáhla po těch dvouch posledních.
Pak dalším spotřebovaným jsou tamponky na odličování. Jelikož jsem začala pravidelně používat micelárky, tamponky prostě odcházejí víc, než jsem byla zvyklá. Nejradši mám ty, které jsou kolem dokola prošité, protože se vám na pleti nesedřou v jednu velkou nevzhlednou vatovou kuličku. Tyhle Lilibe jsou fajn, ale myslím, že to budou každé tamponky, které nebudou dřít a nebudou se rozpadat. Třeba moje zkušenost s Belle tamponky mi stačila jednou a víckrát vážně ne.
Tahle skupinka se objevila už v mých předešlých poměrně často. A sjou to laky. Ne, že bych je tak vypotřebovávala, že by byly na dně, ale spíš mi vysychají nebo už se mi nelíbí a jen zabírají prostor. Tyhle dva, bílý perleťový od Mini Coloramy, když se ještě vyráběla a druhý je od Rimmelu na francouzskou manikuru. Oba vyschly, tak nevidím důvod si je dál nechávat, i když k tomu tělovému jsem určitý vztah měla.
U nehtů zůstanu. Mám tu odlakovač, který byl spíš omyl, než dobrý kup. Prostě jsem potřebovala narychlo jeden a koupila jsem si ten jediný, co v Tescu mají. Je bez acetonu, což je fajn pro citlivé nehty, ale co fajn není je, že moc nefunguje jako odlakovač. Má strašně zvláštní vůni, až takovou sladkou, skoro vás to nutí ochutnat. :D To ale určitě nedělejte, vzhledem ke zbytku obsahu.
No a dalším jsou věci na vlasy. Mám tu 2 šampony (Balea vanilka (recenze zde) a Gliss Kur Million gloss) a 3 masky na vlasy ( Balea s fíky (recenze zde), Gliss Kur Ultimate repair (recenze zde) a jeden vzoreček od barvy na vlasy od Wellatonu). Všechny tyhle věcičky patří mezi moje oblíbence, ale paradoně nejvíc jsem si užila ten vzoreček. Vlasy po něm byly tak hlaďoučké a hebké, že kdybych narazila na plné balení, určitě si ho koupím. Na modrý šampon jsem plánovala recenzi, ale bohužel.. Je to klasický šampon, mně vyhovoval, ale mamce moc ne, protože se jí po něm víc mastily vlasy. Mám od téhle řady ještě tekutý kondicioner, tak o tom se SNAD recenze dočkáte. :)

No a to je všechno. :) Ještě bych vám tu mohla básnit o mým velkým objevu: krásných balení kapesníků z Rossmannu, které se v tomhle počasí neuvěřitelně hodí. :D Ty spotřebovávám snad víc, než celou tuhle tašku dohromady! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama