Recenze na micelární vodu Garnier

11. září 2014 v 19:02 | K@W |  Moje těl. a pleť. kosmetika
Ahoj :)
V posledních nákupech jsem zmiňovala mojí nově objevenou micelární vodu od Garnieru. Micelárky jsem začala nějak víc vnímat až potom, co mě o nich přesvědčily micky od Dermacolu. Vyzkoušela jsem dvě a obě super. A jelikož mi právě jedna docházela, šla jsem do DMka pro novou. Ale.. ještě před tím jsem náhodou narazila na pár videí, kde právě youtuberky tuhle Garnierku vychvalovaly.
No :) a vedle stojanu s produkty od Dermacolu, byla právě tahle. :) A tak jsem si řekla, proč to nezkusit?
Přiznávám, že mě ukecala hlavně cena, protože.. 149 Kč za 400 ml mi přijde naprosto perfektní a byla jsem na strašně zvědavá a snažila jsem se už tu starou vypotřebovat ( ale můžu Vám říct, že je snad nesmrtelná, protože už se jí snažím vypotřebovat snad měsíc a pořád nic!), ale už jsem to nevydržela a začala jsem je střídat.
Líbí se mi i balení, protožeje jednoduché a elegantní a růžové víčko je roztomilé. :) Navíc, kdyby mě omrzela nálepka a chtěla bych lahvičku použít i na něco jiného, jelikož je poměrně bytelná a byla by škoda jí pak jen vyhodit, tak jí můžu sloupnout. Zatím si jí tam ponechám, ale jen tak do budoucna.
Víčko mě zaujalo svým řešením, protože to není takové to klasické, co má každý druhý výrobek. Je originální a to se cení.
Micelárka nemá žádnou parfemaci a to je vždycky plus, hlavně pro ty, co mají citlivější pleť, jelikož jim nebude dráždit obličej ani oči.
A teď k samotné vodičce. Mám pocit, že i když jsem jí na tamponek vždycky nalila dost, neubyla. Trošku pění, ale to je pro určitě důkaz, že něco dělá.
Ze začátku jsem pleť normálně očistila tak, jako vždycky a pak až použila micelárku, ale tamponek byl opět "špinavý" a to je super! Mám hodně citlivou a problematickou pleť a to, že mi očistí obličej i od nečistot a mazu, který jiné odličovače nedokážou "sundat", jí dostává rovnou na první příčky mých oblíbených produktů.
Budu se znova opakovat, ale tahle micka je úplně super a můžu jí jen doporučit. Splnila moje očekávání a navíc za tu cenu, není co řešit. :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama