All about KW/ Všechno o Kitty-worldu, 1.část

20. září 2014 v 7:31 | K@W |  Home
Ahoj :)
Blogy obvykle bývají projevem lidí, aby světu ukázali, co v nich je a přitom, by se to odráželo v něčem co má smysl a svojí podstatu. Každý si hledáme svoje únikové cestičky, které se nám zaplétají do života, až se kolikrát stanou to hlavní silnicí, po které se vydáme..
Prostě a jednoduše řečeno, pro mě je blog už něco osobního, něco co je se mnou spojené a co není jen tak ledajaká věc, které bych se dokázala vzdát. Vložila jsem do toho kus sebe, spoustu času a energie, aby to stálo za to, aspoň kapku.
Je pravda, že skoro každá, ať už blogerka nebo youtuberka (nebo blogeři/ ysoutubeři) si snažíme udržet takový ten odstup, jenže problém je, že čím dýl to děláme a čím víc to máme rádi, přestáváme tyhle dva světy odlišovat a dost často se tahle hranice prolomí a pak už nedokážeme uhlídat svoje soukromí od toho, co chceme světu říct.
Já vím, že tohle není úplně můj případ, ale spousta lidí si myslí, že bloger je věc, se kterou můžou manimulovat, že je to taková hračka, u které se pobavěj, ale už za tím nevidí tu dřinu a úsilí toho člověka. Spíš mu dokážou jen závidět a ubližovat mu, než ho spíš podpořit. Ironií pro tyhle lidi ovšem je, že vždycky se tu najde někdo, kdo přebije ty hnusný věci a spíš to toho dotyčného "nakopne", aby ty haty ignoroval a dělal to pro ty, pro které to stojí..
I když úplně nevím, jak to nakonec dopadne, chtěla bych napsat pár věcí, možná článků, o tom, jak to chodí na téhle stránce, aby si třeba každý aspoň krapet uvědomil, že i s takhle malým blogem je docela dost práce, natož s tím velkým.
Nechci tím rozhodně říkat, jak se s tím dřu :D , protože naopak se přiznám, že poslední dobou blog zanedbávám a nemám tolik času a elánu do psaní a spíš to beru tak, že radši napíšu jeden článek za týden, který bude kvalitněji napsaný, než odfláklých pět článků o ničem.
Navíc, co si budeme nalhávat, je září, i když skoro u konce a škola moc nedává prostor na to, aby si člověk dělal co chce.
Chtěla bych tenhle druh článků rozdělit tak, aby v tom byl pořádek a systém, ale jelikož na tohle nejsem nějak extra nadaná, tak spíš to bude tak nějak polopaticky, tak snad to z toho pochopíte. :)
Ze začátku jsem se vypisovala spíš obecně, protože mě opravdu dost mrzí, jak někteří anonymové umějí být hnusný a skoro jako kdyby bylo někde napsáno, že každý anonym rovná se hnusnej a drzej komentář. Nevím no, ale myslím, že tak 90% z těch lidí by dohromady nedaly ani jeden článek, co by stál za něco, ale tyhle podlamující vzkazy kolikrát zvládají bravurně. :D
Pro začátek bych ráda objasnila, jak a proč jsem se dala na blogování. Tahle cesta nebyla úplně ta moje vysněná, ale nějakým způsobem jsem se tak protloukávala youtubem a našla jsem pár videí, obyčejných recenzí na nějaké produkty. No, párkrát jsem snad i šla a zkusila to, protože když to ony vychvalovaly, tak to musí být super, ne?! Hodněkrát jsem si ten čumák nabila a ztratila jsem k nim důvěru. Pak mi došlo, že za to ve finále ani nemohly. Každá pleť je jiná a nemůžu jen tak jít a odsuzovat, to nejde. Nakonec to dopadlo tak, že jsem si říkala.. "tak, když to nevyhovuje mě, určitě se najde pár lidí, kteří to sdílí, tak proč jim nepomoct a neporadit něco dalšího?". Dalo by se říct, že každý nový člen téhle "komunity", je takový pokračovatel určitého řetězce. Celosvětové obrovské sítě lidí, co se rozhodli tohle dělat.
No a takhle jsem se nějak dostala k myšlence mít svůj blog. Mít prakticky deníček, do kterýho budu psát proud svých myšlenek na určité téma a někomu to dokáže poradit a není to zbytečné. :)
Asi tenhle "úvod" je spíš obecný :) , ale nezlobte se, musela jsem tohle nějak sepsat, ale příště se určitě mnohem víc zaměřim na KW, protože když mám být teď taky maličko sobec, obsah tohohle blogu má být o něm a hlavně o věcech, které nás baví a naplňují a ne o negativním přístupu některých jedinců... :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama