Téma týdne- Coming out

9. července 2014 v 8:00 | K@W |  Týdenní témata
Homosexualita kolem nás byla už odjakživa. Dalo by se tedy říct, že je to naprosto přirozená věc, která patří k životu a že to není věc, která by se samotné přírodě příčila. Jenže, skoro každý člověk, který je jiného vyznání, ať už sexuálního nebo náboženského.., se setká s názory lidí, kteří se proti téhle záležitosti staví a někteří dost radikálně.
Jak jsem zmínila výše, tohle téma si člověk nese už od svého počátku a přece jen v dnešní době je to mnohem běžnější záležitost, než například ve středověku, kdy lidé nedávali najevo raději nic, aby je společnost neodsoudila za něco, s čím se narodili. Nemyslím to určitě tak, že je to druh nějakého postižení, to vůbec ne, je to spíš odlišnost, takový výstřelek.
V dnešní době homosexuálové už tvoří i rodiny, vychovávají děti a nátlak ostatních už nepovažují za tak důležitý. Naučili se s tím žít. Měli bychom je spíš obdivovat, než jim podrážet nohy. Kolikrát se dítě má mnohem lépe v takovéhle rodině, než u heterosexuálních rodičů.
Já tohle neodsuzuju, protože každý má právo si vybrat, kudy se jeho život bude ubírat dál, stejně tak, jako nám nikdo nediktuje co máme v určitý okamžik udělat, co z nás má být až dospějeme a nikdo nás neomezuje v našich možnostech.. (samozřejmě jsem bohužel země, kde svoboda a práva lidí nic neznamenají).
Spousta jedinců, kteří ubližují lidem kolem, mají své vlastní problémy a komplexy, které v sobě dusí a nesou si je dál, jelikžo se v nich utápí a sami nevědí, kudy ven. Trápí se a jediné východisko je pro ně takovýhle styl kompenzace.. ubližování druhým. Tohle má člověk bohužel vepsané sám v sobě a je pouze na jeho volbě, jestli se tim nechá zlomit...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Klára Klára | Web | 9. července 2014 v 13:13 | Reagovat

Bezva blog ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama