Téma týdne- Svět za zrcadlem

24. května 2014 v 11:17 | K@W |  Týdenní témata
Ahoj :)
Když se řekne "Svět za zrcadlem" vybavím si, jako ostatně hodně lidí, pohádku Alenka v říši divů. Je to místo symetrálně úplně jinde, kde není nic jak známe. Všechno je naopak, všechno cítíme naopak a vnímáme to jinak. Občas i my, samotní, utíkáme do toho paralelního světa za zrcadlem, tam, kde nejsou žádné problémy a kde máme to, co potřebujeme ke štěstí, co celý život hledáme.
Čsto se stává, že lidé říkají, že se bojí nových věcí (třeba i ochutnávání nových jídel v restauracích :D nebo nákup jiného kousku oblečení, které nezapadá do toho vytříbeného stylu, který převládá ve vaší skříni nebo dokonce volbou toho, se kterým hodláme strávit společné chvíle), takže se nemůžeme divit, že spousta lidí se bojí i toho "světa za zrcadlem". Je to něco, co v sobě musíme chvíli překonávat, protože tu musí zafungovat fantazie, musíme v sobě najít to "něco", co nám ten svět vytvoří.
Každý před spaním určitě sníme o tom, jak by to mělo v budoucnosti vypadat. Představujeme si krásné chvilkové obrazy toho, po čem toužíme až do chvíle, než usneme. :)
Kdybych to měla shrnout.. svět za zrcadlem je pro mě místo, kam utíkají moje myšlenky, když už mě na tomhle světě něco trápí a bolí a potřebujeme chvíli vypnout a představit si to, že to zase bude dobrý a že není nikdy tak zle, aby nbylo ještě hůř. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jarakanku jarakanku | Web | 26. května 2014 v 18:19 | Reagovat

Fakt suprově píšeš :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama