Téma týdne- Styl

5. května 2014 v 12:16 | K@W |  Týdenní témata
Ahoj :)
Článek na téma týdne se na blogu už nějaký ten čas neobjevil. Tentokrát to nebudu svádět na to, že jsem neměla čas, ale spíš mě témata ničím nezaujala.. :/
Téma pro tento týden mě ale překvapilo, takže jsem se rozhodla k němu přidat i svůj názor. :)
Styl je věc, která zachycuje individualitu každého z nás. Občas si musíme přiznat, že někdo styl a vkus má a někdo ho zase nemá podle našich představ. Záleží na člověku, jak to pojme. Někdo sám sobě věnuje více času, někdo na to zase až tak není a časem se tyhle vlastnosti zásadně probojují do stylu, třeba oblékání, líčení, ale i stylu zábavy, výběru přátel, i životního stylu.
Přiznám se, že jako první jsem si pod stylem vybavila vkus v oblečení a líčení. Možná to je poněkud povrchní, ale vybavil se mi obraz modelek na přehlídkovém molu. Až pak se mi pohled přesunul k ostatnímu. Tady je zřejmě vidět, co ve svém životě upřednostňujeme.
V další části článku bych ráda zmínila a naťukla to, že my, jako společnost, rádi posuzujeme (a občas i odsuzujeme)¨jednotlivce za to, jací jsou. Právě v oblečení a líčení občas bývá každý z nás kritický. Asi každý z nás zná kolující vtipy o tlustých holkách v legínách, ale tady stojí za to se zamyslet na pár věcmi.. Každý člověk stojí o pozornost a když se zamyslíte, málokdo se za takovou slečnou na ulici neotočí. :D Navíc, když se v tom ten človšk cítí dobře, vypadá často mnohem líp než dobře oblečená dáma, která se v tom necítí dobře. Je to klišé, ale je to tak. :)
Další odnož stylu rozhodně patří životnímu stylu. Někdo upřednostňuje rodinu, někdo zábavu, někdo zase kariéru.. Tohle je opravdu věc osobní individuality a nejde říct, že tahle cesta je nejlepší pro všechny. Žádný směr není pro všechny a přiznejme si.. kdyby byl každý úplně stejný, byla by na tom světě strašná nuda. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sjgraphic sjgraphic | Web | 5. května 2014 v 13:19 | Reagovat

Moc pěkný článek. V mnoha bodech souhlasím :-)
Já osobně si pod pojmem "styl" představím puberťáky v čepici s nápisem SWAG a YOLO OMG a nevím co ještě. Já osobně tímto stylem pohrdám :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama