Recenze na lak GOSH- 543 Pink rose

3. května 2014 v 10:59 | K@W |  Moje dekorativka
Ahoj :)
Tahle recenze bude patřit laku od GOSH. Tohle byl zase jeden z těch nákupů, které patří do složky IMPULZIVNÍ a zcela nepotřebné. :) Prostě znáte to, pro něco jdete a nakonec vyjdete s něčím naprosto jiným. Já jsem si původně šla jen pro malý hřebínek, protože jsem si v ten den zrovna žádný nevzala a rozcuchané vlasy jsou snad to nejhorší co znám a nesnesu to.. A tak se ke mně nějak takhle oklikou dostal i tenhle lak. Asi se ze mě postupně taky stane ta pohádková babička jako z Lou. :D
Ale teď už opustíme to, jak jsem si láček kupovala a přejdem už konečně k tomu, kvůli čemu článek vlbec čtete. :D
Začala bych balením, protože to je asi to první, co vás zaujme, když nepočítám odstín. Je jednoduché, elegantní a dovolim si říct že působí i takovým luxusnějším dojmem, což je rozhodně přijemná a kladná vlastnost, kterou nepohrdne žádná z nás.
Dalším kladem je odstín. Já jsem v Rossmannu teda zahlédla zatím takový červeno-oranžový, ale tenhle odstín mým nehtům moc "nesluší", když to tak řeknu a mnohem víc preferuju růžové odstíny. Tahle barvička je skutečně taková, jako napovídá odstín. Jako růžová růže. Není to ta přeslazená barbínovská růžová, ani niv tmavého, co by se už mělo považovat za skoro fialovou. Je to takový jemný střed.
Krytí má u mě za jedna! Pokud se spokojíte s jemnějším nádechem, vystačíte si i s jednou vrstvou, což je úplně perfektní. Zasychá téměr okamžitě, takže jestli máte na lakování omezený čas, tohle je přesně ta správná volba. Já lakuju teda 2-3 vrstvy, podle toho jak se moje nehty zrovna "cítí", protože jak už jsem zmiňovala v jiných článcích, i nehty občas mívají dobré a špatné dny (ty moje poměrně často).. :)
A úplně super je to, že i na mých nekvalitních, slabých a zničených nehtech mi lak vydrží tři dny a až ten čtvrtý se mi malinko začne odlupovat na koncích.
Kdybych měla tenhle lak celově ohodnotit, nemám snad jedinou věc, kterou bych mu vytkla. Co se týče štětečku, tak je trošku širší, le aplikace je s nim taky fajn. :)
V Rossmannu na něj hodně čsto bývá sleva, takže jestli ho tam někde uvidíte, rozhodně ho zkuste. :) Myslím, že tyhle vlastnosti snad budou nést i jiné odstíny než tahle 543. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama