Březen 2014

Recenze na čistící gel Garnier

21. března 2014 v 12:00 | K@W |  Moje těl. a pleť. kosmetika
Ahoj :)
Tenhle článek věnuju recenzi jednoho mého nového oblíbence na čištění pleti a to od Garnieru. Hned na začátek chci říct, že jsem byla proti tomu silně skeptická, protože výrobky, které obsahují kyselinu salicylová pleť někdy drastickým způsobem vysušuje a ničí, takže se takovým věcem vyhýbám. Kdyby jsem tohle nedostala od mamky, asi bych to do ruky nikdy nevzala. :)
Ale tenhle produkt mi otevřel oči, že ne všechno s touhle složkou je úplně k ničemu, protože vůbec nevysušuje, krásně pleť vyčistí a pročistí vám i póry, ale to předbíhám.
Balení se docela povedlo, je to jednoduché a decentní, Garnieru poměrně blízké. Strašně se mi líbí nápad nanášení, které spočívá v tom, že tu vrchní část otočíte, tím to jakoby odemknete a pomocí štětinek nanášíte gel na obličej. Právě díky těm štětinkám si vyčístíte i póry a ne jen tu vrchní část, což je pro někoho s problematickou pletí dost důležitá věc. Já mám právě problém s tím, že málo věcí mi tu pleť opravdu vyčístí a neudělá to jen tak naoko. Třeba BB wash (recenze) mám ráda, ale neodlíčí úplně. Je to spíš fajn na to, když chcete z obličeje dostat tu běžnou nečistotu za den. :)
Dalším takovým znakem, který je pro mě vodítko pro to, abych si řekla že je tohle fakt supeer věc je to, že když si po tomhle použití aplikuju třeba Zynerit, vážně cítím, že to štípe a funguje. Tohle nepociťuju ani po peelingu! :)
I přes tohle všechno ale obličej absolutně vysušený po něm nemám. Dokonce mi přijde, že se mi díky němu stav pleti hoodně zlepšil. :) Takže pokud máte problematickou pleť a potřebuju něco, co vám aspoň trošku ulehčí, tak tohle je z nabídek drogerií rozhodně ta TOP! cesta. :)
Tuhle recenzi píšu zhruba tak po měsíci používání, takže se nebojte, že by to byl názor po pár dnech. Ale už prvních pár dnů jsem ten výsledek viděla. Vždycky jsem patřila a patřím mezi lidi, kterým se pleť mastí a mastit bude, jenže teď se mi maz nějak přestal trápit. Nevím, jestli to mám přičtítat přímo tomuhle produktu, ale asi na tom má taky podíl. :)
Nepoužívám ho teda denně, ale tak obden, aby si na něj ta kůže zas tak moc nezvykla a pořád účinkoval, proto se snažím to kombinovat s produktama, které běžně používám (zde) :)


Na dně! -2.

20. března 2014 v 16:45 | K@W |  Na dně
Ahooj :)
Tak konečně tu je druhá část rubriky Na dně! :) Jsem nikdy moc nevěřila blogerkám, že tyhle články a videa nutí k vypotřebovávání produktů, ale.. je to pravda!! :D
Vůbec nevim, jak se mi povedlo tak rychle naspořádat tolik věcí, ale jsem za to ráda, protože.. no znáte to.. syslíte a syslíte zbytečky úplně na dně, ale nechcete to pořád vyhodit.. :D Tak tohle vás prostě donutí k tomu to vzít a vypotřebovat. :) Dalo by se říct, že je to takovej "bič" proti tomu sběratelství. :D
P.S: Možná vás zarazí, že se tu neobjeví jen kosmetika, ale za poslední dobu jsem si na tyhle věci navykla a používám to skoro každý večer. :) Tak mi přijde hezký se i s tímhle mile rozloučit..
P.S.2: Áno.. :) zamilovala jsem si svíčky :D

Produkty
 1. Svíčka FF
 2. Svíčka Ikea
 3. Barva na vlasy
 4. Barva na vlasy
 5. Lak na vlasy Taft
 6. Peeling Avon
 7. Micelární voda Dermacol
 8. Řasenka Colossal Maybelline
 9. Řasenka Avon
 10. Odlakovač Ebelin
 11. Lak na nehty Colorama Maybelline (256)
 12. Lak na nehty Avon ColorTrend (Silver)
 13. Lak na nehty S-he (438)


..Výrobky blíže komentovat nebudu, protože o většině z nich jsem se na blogu zmiňovala mockrát a přijde mi zbytečné to opakovat. :)
Možná jen taková zvláštní poznámka, a to ne ke kosmetice, ale ke svíčkám. Svíčka z FF nádherně voní. Koupila jsem si teď vanilkovou (myslím, že určitě bude v příštích Na dně! a opět krásně provoní celý pokoj. :) V tomhle mě maličko zklamala ta z Ikey, protože tyhle svíčky jsou hodně chválené, ale mě tahlé růžová nevoněla. :(


30-ti denní výzva- Břicho!!

15. března 2014 v 23:41 | K@W |  Životní styl
Ahoj! :)
Na začátek bych se chtěla omluvit za svojí neaktivitu za poslední dobu.. Buď na psaní nebyl absolutně čas nebo jsem neměla na články náladu a radši jsem nepsala. Dneska jsem se už ale přesvědčila, že opravdu už musím tuhle svojí letargii utnout. :)
Už strašně dlouho jsem neudělala článek na samosprávu nebo cvičení, takže při rozhodování, do čeho se dnes pustím, tohle téma vedlo. :) Je to hlavně taky z důvodu, že přichází jaro a už začíná ta doba kdy není jedno v jakém stavu naše postava je. Nechce se mi teď začít nějakou výzvu ve stylu Jillian Michaels, protože po skoro třech měsících naprostýho lenošení bych takovou zátěž asi nezvládla. Ale i přes to začít se nějak musí. :)
Tak nějak jsem hledala na internetu články o tom, jak cvičit a poměrně rychle zhubnout, ale nějak se mi to pořád na 100% nezamlouvalo. Jsem totiž od přírody docela dost líná. :D
Zhruba po 20-ti minutách mi došlo, že bez minimálně měsíce dřiny svého cíle nedosáhnu, takže mi zbyl už jen jeden zásadní problém: na jakou část se zaměřím??
Rozhodla jsem se pro bříško, protože to je u mě věc, se kterou bojuju pořád. Jak přes léto, tak i zimu, jelikož je to část, ve které přiberete rychle a celkem i bez velké námahy a přejídání.
Ale teď už k samotnému plánu. :) Je to úplně jednoduché a myslím, že na zvládnutelné úrovni. Celý rozvrh cvičení trvá měsíc a jsou v něm zahrnuté i "odpočinkové dny", které jsou během cvičení hodně významné, protože naše svaly taky potřebují trochu oddechu a ne jen dřít a dřít. :)
Takže pokud se se mnou do téhle výzvy pustíte :D, tak přeju pevné nervy a SNAD! rychlý, úspěšný a spokojený konec! :)


Téma týdne- Ohlušující ticho

11. března 2014 v 11:19 | K@W |  Týdenní témata
Ticho..
Občas nás děsí, občas nám dává svobodu, někdy nám zase ukáže, jací doopravdy jsme. Ale vždycky nám ticho daruje něco, co nás obohatí a posílí, nebo nás srazí na kolena. Je na každém z nás, jak situaci pojmeme a pochopíme... :)
Kdybych měla definovat ticho, představila bych si tmu.. prázdný prostor bez ničeho, co by ho narušovalo. Jako malá jsem se tmy bála a pořád k ní mám určitý respekt, ale na druhou stranu mám tmu ráda, protože ve tmě nevidíme to, co odhaluje Slunce, ale vidíme to, co je ukryto uvnitř nás.
Možná si říkáte, že tohle jsou jen otřepané fráze, ale někdy i tolik omlívaná věta dokáže vyjádřit tolik věcí. :)
Ohlušující ticho si odporuje už jen ve svém názvu, ale když se zamyslíte a uvědomíte si, že ve chvíli kdy neslyšíte nic, vám přijde že jste ztratili sluch, dává to smysl. Třeba si představte, že sedíte na louce, už se stmívá, všude ticho a klid. Náš mozek skoro až přestane vnímat svět přes sluch, ale jen přes smysly, které něco zachycují, jako třeba hmat nebo zrak. Neslyšet nic a se soustředit na ticho je vlastně taková zkouška toho, jak naše tělo vnímá okolí. :)