Téme týdne- Stáří

12. února 2014 v 11:48 | K@W |  Týdenní témata
Ahoj :)
Tak hned na začátek bych chtěla omluvit (opět), že teď moc článků napřibývá a hlavně zanedbávám týdenní témata, což je mi líto, protože zrovna tuhle rubriku bych chtěla psát pravidelně, ale čas mi to prostě moc nedovoluje. Doufám, že to teď bude lepší. :)
Tohle téma mě poměrně zaujalo, protože.. co si budeme povídat, stárneme všichni. Už od chvíle, co se narodíme, tak rosteme a dosahujeme vyššího a vyššího věku. Spousta lidí v dnešní době využívá možnosti jak stárnutí zabránit. Já nechci řikát, že jsem proti tomu, ale.. občas se ty omlazující procedury nepovedou a člověk pad vypadá jako z plastu a to není moc příjemný pohled...
Jak už jsem říkala, stárneme všichni a je podle mě naprosto zbytečné se proti tomu nějak bránit, protože je to přirozená věc, za kterou nikdo nemůžeme. Pro někoho je tenhle životní proces skoro až nostalgie.. první šedý vlas, první vrásky.., změny nálad, je toho prostě tolik! :)
Docela mě mrzí, že když se mluví o stárnutí, všude se probírá jen to, jak člověka omladit, jak ho změnit, ale co když se ten člověk cítí ke svému věku a vyhuvuje mu, že už se dostal z toho "stresujícího" věku a chce se užívat podzim ten přechod do jiné etapy.. Ikdyž, každá z nás chce vypadat krásně a svěže v každém věku, takže se uchylujeme k zázrakům kosmetiky a medicíny. :)
Na závěr bych chtěla jen říct.. že každá ženaý člověk, v každém věku, je krásný a vzácný a že nezáleží na tom, kolik svíček máte na dortu, ale záleží na tom, na kolik se opravdu cítíte. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama