Téma týdne- Co (ne)dává smysl

17. února 2014 v 15:59 | K@W |  Týdenní témata

Něco smysl dává a něco zase ne..

Pro někoho je život jeden velký nesmysl a někdo mu rozumí zase až moc. Každý v sobě máme ty dva světy, ty dva hlasy a pro každý z ních má smysl něco jiného. Jeden z nich se rád baví a užívá života a pro druhého je na prvním místě poklidný život a žádné hloupé pubertální výstřelky..
Uznejte sami, že občas máte ten nerozhodný pocit, protože "něco" ve vás říká ANO! a něco se zase ozývá NE!. Dost často je strašně těžký si zvolit, co je vlastně lepší. Obě varianty nás lákají, obě varianty mají něco do sebe, ale zvolit můžeme jen jednu cestu, takže nastává dilema jakou vlastně?!
Tohle v sobě řešíme denně a čím dál tím víc je těžší a těžší se rozhodovat. Bojíme se, že budeme svojí volby litovat, ale nikdy tu nebude stát někdo, kdo by nám přesně a správně poradil.. Vždycky tu bude ta otázka jestli ano nebo ne.. Vždycky tu bdue ta nejistota a pocity toho, že tahle událost prostě nedává smysl.. :)
Nějak nevím co už dodat, protože tohle téma si musíme v hlavě srovnat každý sám podle sebe, jelikož všichni máme jiné názory a jiný systém myšlenek a ne vždycky se každému něčí názor zavděčí. :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama