Téma týdne- Láska

23. ledna 2014 v 13:31 | K@W |  Týdenní témata
Už dlouuuho tu nebyl článek o týdenním tématu.. A za to se omlouvám, ale času mám teď minimum a radši ho věnuju jiným článkům, než takovým těm "jen" čtecím. :) Tkže tenhle vezmu jen tak letem. :)


Lásku si každý můžeme představit úplně jinak. Lásku cítíme ke svým blízkých, k hudbě, k přírodě, ke knihám, k oblíbenému zvířeti.. Je milion a milion druhů lásky, ale přiznejme si, že každý tenhle cit k životu potřebujeme.. Žije se mnohem krásněji když víme, že někoho k nám poutá tenhle nádherný pocit.. Dodává to štěstí a radost. Život je hned veselejší a lepší..
Láska je taky určitý druh drogy, které si tělo samo vytváří. Ochromuje naše myšlení, a proto se říká, že je láska slepá. Je to prostě doping, který nás dříve nebo později ovládne. Bohužel, jako většina krásného, se po čase může vytratit a naše tělo to zničí. Nastoupí emoce a to je ta bolestivá chvíle, kdy nenávidíme celý svět a bolí nás srdce..
Ale teď se zase zasníme.. Když k někomu nebo k něčemu cítíte lásku, tak určitě znáte pocit jak se chvějete.. jste nejistí a bojíte se.. Je to sice přirozené, ale občas ne mco příjemné.. I velmi sebevědomého člověka láska smete jako kus papíru.. :)
Ale.. přece jen.. i přes tohle všechno.. stojí za to milovat. :)*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama