Novoroční změny na KW

2. ledna 2014 v 20:01 | KittQa |  Home
Ahooj :)
Takže je tu nový rok :) a s ním přicházejí i změny..
Jak jste si možná všimli, tak za poslední dobu jsem blog docela zanedbávala a lituju toho, ale nebyl čas a moc ani chuť. I v tomhle směru se budou ubírat změny, které plánuju.
Musí se přiznat, že mi Kitty-world za poslední dobu strašně přilehl k srdci a blogování mě baví čím dál víc, ikdyž samozřejmě je mi jasný, že se úroveň mého blogu nemůže měřit třeba s GetTheLouk nebo jiným velikánem. :)
Původně, před pár rokama, byl blog spíš o Hello Kitty a postupně se to dostalo až ke kosmetice a to mě hodně těší. :)
Ale teď už k těm zěmnám, protože toho je podle mě docela dost. :D Samotnou mě to překvapuje, ale je to rozhodně i taková podpora pro mě, abych blogu věnovala víc času. :)
  1. Nové rubriky! Přibudou nové rubriky a to i mimo kosmetiku... překvapení :D No, docela se mi líbí, že některé blogy už začaly věnovat pozornost i jiným oblastím a ne jen jednomu tématu, takže tím bych chtěla blog taky oživit. :)
  2. Pravidelnost! Tuhle mojí chybu já si uvědomuju už strašně dlouho, protože někdy se stává, že přidávám za sebou podobné články a tomu bych chtěla zamezit, tak zkusím vytvořit nějaký harmonogram článků, aby už se nestávalo to co do teď.
  3. Nový vzhled! Noo :D To sama ještě nevím jak úplně tohle vyřeším, ale doufám že to bude příjemná změna. :)
Doufám, že se Vám změny budou líbit alespoň v nějakých směrech a přeju vám, aby rok 2014 byl ještě mnohem krásnější a šťastnější než uplynulý rok 2013. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama