Téma týdne- Inspirace

31. prosince 2013 v 13:39 | KittQa |  Týdenní témata
Inspirace..
Spousta z nás si pod tím představí chvíle, kdy nevíte co kreslit a podíváte se z okna na přírodu nebo na procházející se lidi. Je to vlastně vjem očí, který se posouvá až do mozku, odkud putuje dál a dál až do nšich rukou a my tu realitu přesuneme na papír.
Inspirace může být všude, jsou to Vánoce, je to motýl, ale i voda někoho silně inspiruje. I blogerky potřebují často nádech inspirace třeba při líčení nebo i psaní článků, protože někdy vážně chybí téma a člověk se musí zamyslet na d svým okolím a získat tu inspiraci.
Potřebujeme jí všichni. Je to vlastně naše lidská tvárnost, díky které se vytvořily krásné malby, knihy nebo i písničky. I skladatelé se potřebují insipirovat. Spousta českých skladatelů se inspirovalo krásnou ženou, zapadajícím sluncem nebo jen řekou. :) Je to strašně individuální věc, protože každého baví pozorovat něco jiného, zajímámě se každý o jiné téma, takže nejde úplně říct, která věc je špatná a která dobrá. Záleží na nás lidech, z čeho se budeme inspirovat.
Bohužel je tu i ta špatná strana a to je, že spousta lidí se nechá inspirovat tímš patným, jako je alkohol a drogy, ale taky i špatnou lidskou vlastností. V dnešní světě už se moc nehledí na zájem jednotlivce, ale kolektivu. Každý z nás už určitě pomyslela na to "co tomu někdo řekne". Ve své podstatě za to nemůžeme, protože se námt o samo vtlouká do hlavy a je čím dál víc těžší a těžší se tomu ubránit..
V akždém případě se zamyslete, co je větší inspirace.. Krásný a naplněný život plný umění nebo život na pokraji života s vyhlídkou jen na další špatnou věc..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama