Listopad 2013

Recenze na Micelární vodu od Dermacolu

23. listopadu 2013 v 20:37 | KittQa |  Skin care
Ahoj :)
O micelárkách se říká, že je to super na doodlíčení pleti a pro hydrataci. A dokonce myslím, že byla v zářijovém Ladyboxu a blogerky jí chválí, tak jsem jí chtěla vyzkoušet. Líbí se mi balením, je růžová a miloučká. :) Tahle micelárka naprosto dokonale voní po ovoci a voní i na pleti, takže můžete inhalovat do chvíle, než si na tu vůni zvyknete a vnímat jí nebudete, bohužel. :)
Pleť perfektně vyčistí (až jsem se divila, kolik nečistot na pleti po noci je! :) ) a vůbec neštípe ani v očích! :) Takže určitě doporučuju pro ty, co mjí citlivou pleť a oči. Stojí kolem stovky, takže cena je úplně super. :) Hydratuje docela obstojně. :) Navíc mi přijde, že strašně maličko úbývá.
Micelárky mají často problémy s tím, že buď málo vyčistí pleť (hlavně s voděodolným make-upem mají problémy :D ). Tahle dokáže odlíčit i voděodolný, ikdyž samozřejmě nějakou tu chvíli to stojí. :))

Tuhle micelární vodu můžu jen doporučit :)

Moje nejoblíbenější hydratační krémy

23. listopadu 2013 v 20:30 | KittQa |  Skin care
Hydratace pleti.. to je téma, které se na blogu objevuje docela často, že? :) Je to ale tím, že sama jsem pochopila, že kvalitu pleti nemá na svědomí rozdíl mezi make-upy za dvě stovky a make-upem za litr. Je to otázka samotné péče o pleť. Hydratace a čištění jsou takové ty základní věci, co by měl provádět každý, ať už se líčí nebo ne. Pleť se totiž mastí a zanáší ikdyž na ní není nic "napatlanýho". Vemte si třeba noc. Večer se perfektně odlíčíte, tamponek už je úplně čistý, a ráno se probudíte a hmm, celý obličej pokrytý mazem? Pleť pracuje pořád, ta nespí. :)
V tomhle článku bych se chtěl zaměřit na krémy (pleťové), které mně nejvíc vyhovují a které můžu doporučit. Myslím, že zrovna krémy jsou individuální věc, protože každý reagujeme na něco jiného. Já jsem nedávno přišla na to, že moje kůže na sobě nesnese heřmánek. Tuhle "zvláštnost" si nesu už od dětství, ale problémem je, že spozsta kosmetických firem považuje heřmánek za perfektní bylinku a cpe jí skoro všude. Jeden takovej případ je, když jsem si koupila dva skoro stejné krémy od Nivey. Nevšimla jsem si, že jeden obsahuje heřmánek a když jsem dopoužívala první a vrhla se na ten heřmánkový, obličej mi natekl a já vůbec nechápala proč. Teď už jsem tyhle krémy vyřadila, ale myslím, že spousta z nás má podobné problémy s výběrem krémů. :)
Moje oblíbené krémy jsou většinou dost hutné, protože mám ráda pocit, že se z pleti neztratí tak rychle. Pk mám pocit že s pletí vůbec nic neudělají, ale když mám hutnější krém, je to pro mě mnohem lepší pocit. :)
Jeden z mých oblíbených krému je Dove rich nourishment. Není zase tak hutný, ale naprosto dokonale hydratuje. Voní příjemně a má skvělou texturu. Balení má 150ml, ale skoro to neubývá! :) Ale taky záleží na tom, jaké množství ho používáte. Já se snažím používat hutnější krémy, ale nedávat je v obřích vrstvách, to pro pleť ideální moc není.
Další krém, na který nedám dopustit, je klasická modrá Nivea. Já jsem si jí koupila v tomhle malém kalíšku, protože jí používám jen kolem očí. Vyhovuje mi vážně skvěle. Pokud máte problém, že jsou vaše oči zarudlé a podrážděné a vysušené, rozhodně tenhle krém zkuste. Zase příjemně voní, je celkem hutnější, takže hydratuje poměrně celou noc. Používám ho ráno i večer. :)
A třetí zázrak.. Indulona. Já vím, že teď si každý řekne, že je to krém na ruce. Ale jako krém na ruce má vysokou schopnost hydratace, takže se hodí na všechno vysušené. Jak na ruce, lokty, chodidla, tak je perfektní i na obličej. Používejte jí spíš na večer, dlouho se vsakuje a chodit takhle přes den.. no nevím.. :D

:)


Bláznivý pátek- Podzimní věnec na dveře

15. listopadu 2013 v 21:39 | KittQa |  Šikovné ruce
Ahoj! :)
Tak dneska je tu první článek o tom, jak se zabavit při podzimní pátku, když sluníčko už zapadá jen sem tam vyšlehne poslední teplé paprsky. Kolem se krásně barví listí a pomaličku už opadává. Tak proč toho nevyužít? :D
Věnce jsou znakem Vánoc, ale proč si nějaký veselý, ještě s lehkým nádechem léta, neudělat i na podzim? :)

Co budeme potřebovat

 • Korpus (slaměný nebo polystyrenový, jakkýkoliv)
 • Jehličí
 • Listy
 • Různé větvičky něčho barevnějšího :)
 • Jeřabiny
 • Lýko
 • Dekorace s tématem podzimu
 • Nůžky
 • Drátek
 • Tavná pistole (náplně do pistole)

Návod :)

 1. Začneme kolem korpusu pomocí drátku obvazovat jehličí, aby korpus nebyl vůbec vidět
 2. Když už máme korpus celý obtmotaný, začne ta pravá zábavička a to zdobení. Pomocí drátku a pistole můžeme do jehličí zaplést větvičky.
 3. Na základ pistolí přilepíme jeřabiny (větvičku jeřabin)
 4. Z lýk můžete vytvořit mašličku a přilepit jí tavnou pistolí
 5. Nakonec dozdobíme dekorací
 6. Lýkem nebo provázkem můžeme pověsit na dveře

Je to vážně jednoduchý, stačí tomu chvilka času a vypadá to krásně. :))

Sebastian 15.11. /13

15. listopadu 2013 v 21:38 | KittQa

Téma týdne- Kam na rande

4. listopadu 2013 v 21:10 | KittQa |  Týdenní témata
Tohle téma je poměrně.. každýho věc bych řekla. Někdo radši klid, někdo ruch, někdo romantiku v kině a někdo prostě jen procházku kolem řeky. Někdy záleží na výběru místa docela dost a někdy se stane, že ikdyž se sejdou dva lidé, co by si rozumněli, první rande na špatně zvolené půdě prostě neklapne a vztah se zhroutí.
Je důležitý vědět, co má ráda druhá polovička, protože vyhovět jen sami sobě není moc kulantní, ani z jedné strany! :D
Já osobně dávám přednost té procházce. Nejsem nadšenec schůzek v přeplněném kině nebo něčeho podobného, ale jak řikám, je to každýho věc. :)

Nestíhám.. :/

4. listopadu 2013 v 21:05 | KittQa |  Home
Ahoj,
chci se strašně omluvit, protože vůbec nestíhám přidávat články. Nákupy za Říjen mají docela velký skluz a články na ruční tvorbu, no to ani radši nemluvim. :D
Budu se snažit do dohnat nejpozději do konce týdne. :)