Téma týdne- Fastfoody

30. září 2013 v 0:39 | KittQa |  Týdenní témata
Někdy mi přijde, že čím víc lidi řešej Fastfoody a neřešej zdravou stravu, tím víc lidi do toho rychlo občerstvení choděj. :D
Asi je to takovej i trik na lidi, aby se o tom co nejvíc mluvilo a nás to tam podvědomě táhne. Můj názor na tyhle řetězce typu McDonalds a KFC je kladnej, ikdyž ráda jím zdravě a snažim se to dodržovat, tak si hamburgr prostě párkrát za rok neodpustim a myslim, že ani pro to tělo neni moc dobrý mu občas nedat zabrat s něčím těžším n strávení a s trochu větší dávnou energie, než jen jíst zeleninu a ovoce a prokládat to tmavým pečivem a nedopřát si nic nezdravýho. V dnešní době se toho navíc bohužel nevyhnete nikde. Ona ani ta zelenina totiž není na 100% zdravá a nezaručí se vám za to nikdo. I z vlstní zahrádky to nemusí mít zrovna dokonalý, protože vy nevíte, co v té půdě všechno máte a co zažila předtím, než jste tam zasadila třeba mrkev nebo salát. Navíc do půdy jde voda, obvykle z deště, a v tom může být tolik chemikálií, že kdyby se tohodle lidi báli, nemohli by jíst prakticky nic.
Je jasný že fastfoody nejsou nic zdravýho, samej tuk a mastnota, ale přijde mi vážně přehnaný kolem toho dělat takovej humbuk, protože to neni tak zdravotně závadný, aby jste si párkrát za rok nedopřály nějakou tu ňamku. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama