TAG: Jak si udržet dobrou náladu :)

10. září 2013 v 19:55 | KittQa |  Tagy
Ahoj,
tak dneska jsem se rozhodla udělat další TAG, ikdyž si nejsem teda na 100% jistá, že to TAG je, ale tak budeme dělat, že je. :D
Už podle názvu můžete poznat, o čem to bude. A je to na téma "Jak si udržet dobrou náladu". Já si myslím, že tohle téma je mnohem důležitější než to, jestli použiju tenhle podr nebo tamten. Nálada ovlivní všechno, myšlení, ale někdy i vzhled. Je velký rozdíl, když se usmíváme nebo jsme zamračení a smutní. Takže je potřeba se neustále udržovat v dobré kondici jak fyzické, tak i psychické. Pomocníci v tomhle můžou být různí. Někomu pomůže jít si zaběhat, dát si horkou vanu.. Každý z nás má jiný ventil..
Ale teď se vám alespoň pokusím nějak nastínit to, jak se v dobré náladě udržuju já. Nejsem nějak extra dobře naladěný člověk do přírody, že bych se smála od rána do večera, ale někdy se mi samozřejmě stane i tohle.. :)
Napsala jsem si pár takových orientačních otázek, aby se to drželo tématu a neodbíhala jsem pořád jinam, takže doufám že se Vám bude TAG líbit. :)

Co mě obvykle naštve?
Někdy se až sama divím, že mě do varu přivedou i úplný hlouposti. Jako třeba někdy, když mám špatně ustlanou postel nebo jiný maličkosti. Je ale na druhou stranu zvláštní, že mě tolika ni nenaštvou podstatný věci, ty mě spíš mrzí, ale nemuzu říct, že by mě naštvaly.

Co mě nejvíce uklidní?
Běh. Miluju běh a v kombinaci s tím, že při sportu se vyplavují endorfíny, ej to an stres super věc. A nejen na stres, ale i na vztek a zlost. Když totiž běžíte, máte spíš potřebu si říkat DÝCHEJ! než mysli. :D

Co mi udělá největší radost?
Tak sme holky.. tak je snad jasný že ve většině případů jsou to nákupy něčeho, co se nám líbí nebo jsme to dlouho chtěly a KONEČNĚ! jsme to ulovily! :)

Jak zabraňuju stresu?
Čtu, běhám, kreslim, vlastně svým způsobem i bloguju.. Spousta lidí si totiž myslí, že mít blog znamená stres a starosti navíc a nemít čas na nic okolo, ale už nevidějí to, že když si k tomu počítači sednete a píšete.. myšlenky máte úplně na jiný vlně než kdyby jste ten čas trávili koukáním na televizi.

Nejoblíbenější činnost na zlepšení nálady?
Třeba i uklízení.. Když mám blbou náladu nebo jen chci mít kolem sebe čisto, uklízím a to docela čísto. Já to beru tak, že když máte uklizeno kolem sebe, máte čisto i "v sobě" a naopak. :) Je to možná blbost, ale na mě to vážně funguje a prostě přece nejde být šťastná někde, kde to vůbec nepřípomíná krásný a čistý místečko pro relax.. to čemu se řiká doma, ne?? :)

Nejoblíbenější nápoj?
Horká čokoláda a černý nebo zelený čaj. Zbožňuju být večer v županu.. sledovat oblíbený film nebo seriál a usrkávat to.. mmm. :D

Cukry a zase ty cukry! :D
No, tak myslím že stojí rozhodně za zmínku to, že čím víc cukru tím lepší nálada. Nechci tím říct, aby jste se ládovali všichni cukrem, ale neuškodí sem tam něco sladkýho. :)

Takový to povídání.. :)
Každý by si měl párkrát za čas udělat radost, klidně i drobností, ale prostě si tu radost udělat. Je strašně těžký žít v tom každoldenním shonu a nemít nic na co se těšit, pro co to vlastně všechno dělat. Člověk není stroj, ale má emoce a city a potřebujeme nějakej ten emoční relax. :)
Takže.. jen taková malá rada.. usmějte se každé ráno na sebe do zrcadla.. někdy to je těžký, ale náladu vám to zvedne vždycky dobře. :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bf. bf. | Web | 16. září 2013 v 18:26 | Reagovat

super tag a vo veľa bodoch s tebou suhlasim, teda to máme spolocne :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama