Téma týdne- Život

21. srpna 2013 v 20:10 | KittQa |  Týdenní témata
Život..
docela zvláštní téma pro zamyšlení. Žijeme všichni, každý jinak, ale žijeme, ikdyž vlastně každým okamžikem se náš čas krátí. Někdy je to deprimující, že se nám čas tak strašně krátí.. občas se samy sebe musíte zeptat.. "Využil/a jsem času dobře? Nebo bylo a je něco špatně a musím nebo chci to vlastně změnit?"..
Každý si svůj život oragnizujeme samy, ikdyž nám do toho -co si budeme povídat- každej žvaní. :D Musíme asi ale uvědomit, že za ty chyby budeme pykat my, ne ti, co nám radí. Ať už jsou to přátelé, rodina.. vždycky záleží jen a jen na vás.
U někoho život dopadne vesele, u někoho tolik ne. Život připravuje pro nás, smrtelníky, spoustu příjemných i nepříjemných překvapení. Lásky, zvraty, nenávist, přátelství, návraty ale i rozchody.. Přijde mi, že čím dál víc je složitější v tomhle světovém chaosu najít sama sebe. Každý někam spěchá, snaží se všechno urychlit, stihnout toho co nejvíc.. Nezdá se vám někdy, že se lidé bojí toho, že věci nestihnou? Vždycky je tu šance, že nestihnou.. Nestihnou přejít k ulici k rodině, která na ně čeká s otevřenou náručí a láskou v srdcích. Nestihnou utéct před někým, ke komu byl život tak moc nespravedlivý, že svojí bolest vybíjejí na bolesti jiných..
Řekněme si upřímně, v dnešní době je život čím dál těžší a těžší. Lidé si mezi sebou závidějí, nenávidí se, přetvařují..
Ale pak jsou tu ti hodní, kteří jsou spravedliví, milí a veselí a netouží po ničem jiném, než tuhle radost ve svých srdcích šířit dál.. :)
Takových lidí stojí za to si vážit a následovat je na cestě životem.. :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama