TAG- Nežiju jen makeupem

21. srpna 2013 v 22:51 | KittQa |  Tagy
Ahojky :)
Jelikož se u mě na blogu dozvíte spoustu věcí o tom jak hubnout, co jíst a co pít, jak cvičit a spíš zkrášlovací věci, než věci typicky o mně, rozhodla jsem se zavést novou rubriku, tzv. TAGY. Já musím říct, že je strašně ráda čtu i sleduju na youtube, takže mě to už láká strašně dlouhou dobu. :)
Jako první TAG jsem si vybrala jeden, který přetvořila Kája z PlumFoolery (http://plum-foolery.blogspot.cz) a strašně moc se mi líbí, protože se týká toho, co děláme mimo blog nebo kosmetiku. Prostě jsme taky jenom obyčejní lidé. :)
Tak snad se vám bude TAG líbit. :)

1. Koukáš se na televizi? Jaký je tvůj oblíbený pořad, případně seriál?

No, určitě patřím mezi obdivovatele "Růžovky". :D To sleduju snad už od prvního dílu, když se ještě točila jednička, kterou teď mimochodem dávají asi okolo šesti. :) Jian ujíždím na Simpsonových, asi jako většina puberťáků. :D

2. Vaříš? Jaké je tvé nejoblíbenější hlavní jídlo a dezert?

Vařím, ale hlavně peču. No, teď si asi řeknete, že jsem malá na to, abych byla nějaká extra dobrá kuchařka, ale mě fakt baví si prostě jen tak zvednout náladu a něco klidně malýho si upíct nebo uvařit. :)

3. Vysněné povolání?

Právnička. Naprosto stohlasně právnička. Ale nechtěla bych jít přes cestu gymnázia. Já nevím, ale nějak si nevěřím na to, že bych na gymplu vydržela. :) Takže plánuju ekonomku a když by mi teda nevyšla ta vážně vysněná právnička, chtěla bych určitě diplom z vysoké z ekonomie, takže asi ekonom. :)

4. Ovládáš nějaký cizí jazyk? Jakým jazykem by ses chtěla dorozumět?

Učím se anglicky a musím se teda pochválit, že docela mluvit dokážu i rozumím.. sice to je pořád na té bázi, že se člověk stydí, ale snažím se. :D Strašně ráda bych uměla francouzsky, protože to je tak nádherná řeč... :)

5. Za co utrácíš v rámci kategorie "pro radost", když ne za makeup?

Zůstanu u toho světa blogu. :D Oblečení. Já jsem ten typ člověka, co doma nesyslí náhradní ubrousky třeba z Douglasu, nebo náhradní odličovače a takové věci, ale syslím oblečení. Kolikrtá si řikám, že polovinu ani nenosím.. ale na to jsem strašnej sysel a je to snad i taková moje úchylka. :D

6. Seznamuješ se snadno s neznámými lidmi?

Nijak extrémně. Já jsem celkem stydlivka, takže to omezuju, jen když to je životně důležité. :D Ale zase nejsem samotářskej vlk, to ne. :D Ale ráda jsem s lidmi co znám, nějak nemám potřebu poznávat nové lidi. :)

7. Čteš knížky nebo preferuješ internetové čtivo?

Čtu. Já čtu strašně ráda snad od doby co jsem začala číst. Donedávna jsem milovala knížky od Jacqueline Wilsonové, ikdyž teda jsou pro holky tak do těch 13-ti, ale já je stejně naprosto milovala a bylo někdy až neuvěřitelný, jak ke mně ty knížky přilnuly. :D
Momentálně se snažim číst už trošku jinou úroveň, takže přelouskávám Dům stínů, což mi přijde fakt jako až hororová knížka, ale já horory ráda, takže s tím problém nemám a určitě vám o ní někdy napíšu víc. :)

8. Co je tvá nejhorší a nejlepší vlastnost?

Nejhorší?.. ono jak se to vezme. Asi to, že jsem občas náladová a protivná. Pak to moje věčný syslení. :D A nejlepší.. já se nerada chválim, takže asi myslim, že dokážu lidem poradit, dokážu je většinou i pochopit a pooct jim. Jinak nevím, co bych měla za nějakou super vlastnost, kterou bych mohla poslat dál. :) Možná taková platonická láska ke zvířatům, jestli se to dá brát jako vlastnost. :)

9. Chodíš se večer bavit mezi lidi nebo preferuješ komorní společnost

Jelikož jsem stydlivka, tak spíš komorní. Já na nějakou vřelou společnost moc nejsem, takže.. víceméně se bojím i té diskotéky, protože na tohle jsem prostě: "Vyklepanec alá ratlík v zimě" :D

10. Kdybys neblogovala, mezi jaké činnosti bys podělila volný čas, kterého by najednou bylo nejspíš mraky?


Asi čtení. Protože když mám volný čas, většinou se snažim být na blogu a právě na to čtení už tolik času není. Asi bych víc chodila s mojí fenkou na procházky a.. asi se možná i víc učila, což se mi teda přiznává těžko, ale bohužel no.. :D

Tak.. doufám že se vám TAG líbil a alespoň, trošičku jste se pobavili :)) Budu moc ráda za vaše komentáře a Mějte se krásně. :)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama