Téma týdne- Zakázané ovoce

20. července 2013 v 20:39 | KittQa |  Týdenní témata
Zakázané ovoce je ve své podstatě velký pojem. Je to něco, co pro nás není povolené, ale něco, po čem tak prahneme a toužíme.
Například v lásce. Moc dobře víme že pro nás někdo zakázaný, že ho miluje někdo jiný, choděj spolu a my jim to přece zkazit nemůžeme. Nemůžeme narušit tu jejich symbiózu. To samé platí, když se někdo z té "dokonalé" dvojice zamiluje do někoho jiného. Toho člověka, který ho považuje za svého kluka/holku, opustit nechce, pořád k němu něco cítít, ale po tom jiném člověku touží, ale mít ho nemůže. Ikdyž takový vztahy nejsou zrovna moc na úrovni, "vedlejšákům" podléhá pořád víc a víc lidí. A já se tomu moc nedivím. Ve vztaích někdy prostě láska a vášeň vyprchá a pro někoho je lepší si to kompenzovat jinde, než to prostě stopnout. Ikdyž pro podváděný protějšek to může být stejně těžká rána. Ale je to jen na každém jak si vybere.
Třeba v Bibli zhřešila Eva tím, že snědla jablko ze Zakázaného stromu. Nechala se svést hadem a tvrdě za to zaplatila.
Ale říká se, že zakázané ovoce nejlíp chutná. Někdy je lepší tajný polibek plný adrenalinu a vášně, než pusa od někoho, od kterého si pamatujeme každý dotek, opakující se gesta. Někdy tomu prostě odolat nejde. :D
Ale záležíjen na tom, jestli se bude člověk držet toho férovýho plánu a nebo podlehne "Zakázanému ovoci". :))


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama