Téma týdne- Ezoterika

7. července 2013 v 11:02 | KittQa |  Týdenní témata
Ahojky
Tak teď se t asi dočtete o mém názoru na Ezoteriku. Pokud jí alespoň trochu chápu, tak se jedná o "magickou moc". Prakticky o něco, co se týká karet nebo třeba i talismanů, stromů štěstí a jiných lákadel pro jiné lidi. Já jsem to zkusila jednou a možná že v něčem se to s mým životem i shodovalo, ale rozhodně s tímhle nejsem na takové vztahové úrovni, abych řekla, že to nějak obdivuju nebo tak.
Lidi, které tohle baví, tomu věří a to je podle mě důležitá věc pro cokoliv. Víra v něco dokáže všechno. A tak nerada něco někomu hanim, ale ezoterice moc nevěřím, protože například ty pořady v televizi nejsou zrovna moc důvěryhodné a spousta lidí se díky tomu k ezoterice obrací zády. Třeba jít k věštkyni, která s váma navodí nějaký ten kontakt, je mnohem lepší než zavolat do televize, říct jméno a věk a zavěsit. Je to jen plácání peněz, protože někdy se ani nic kloudnýho nedozvíte.
A upřímně :D u ezoterických pořádů usínám, protože někdy je to pořád dokola a když to ještě dávají okolo dvanácté, nevydržim už u toho a prostě usnu..
Magii jako takové asi trošku věřím, ale čarování stylem čtení z karet, tomu zrovna moc ne. Není to přesně na vás, protože ty jejich naučené triky se hodí naprosto skoro na každého z nás a pokud se netrefí, ostatní už se to stejně nedozví a věří tomu, že se zízrakem do všeho trefila.
Ale je to jen můj názor, třeba máte vy s ezoterikou mnohem lepší zkušenosti, než já. :)

Ezoterika v mnoha lidech vyvolává pocit tajemna, i ve mně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama