Červenec 2013

Jeden archivní.. ale koutky vám roztáhne stále skvěle! :D

27. července 2013 v 23:05 | KittQa

Přijde babička k doktorovi. Doktor jí proklepne, poslechne stetoskopem a povídá:
"Babi, máte slabé srdíčko, musíte se šetřit. Zakazuji vám chodit po schodech, abyste si neublížila."
Za měsíc přijde stará paní na kontrolu, doktor ji prohlédne a hned jí sděluje dobrou zprávu: "Vidíte, babičko, dneska vypadáte lépe, i srdíčko je v pořádku, po těch schodech tedy už můžete chodit, i když pomaličku."
"Jé, pane doktore, vy jste zlatý, ani nevíte, jakou radost jste mi udělal, že už nemusím lézt po tom zábradlí!"


Diamanty.. přepych

27. července 2013 v 18:48 | KittQa

Někdo to rád blond.. :D

27. července 2013 v 0:10 | KittQa

Blondýnka zvedne zvonící telefon:
"Haló, haló!"
Ozve se hluboký hlas:
"Vsadím se, že chceš, abych se u tebe objevil, odnesl tě do ložnice, svlékl, hladil a líbal celé tvoje tělo a pak se s tebou vášnivě dvě hodiny miloval!"
"Hihi, teda vy jste dobrej... To chcete říct, že tohle všechno poznáte jen z dvou haló?"


Proč Bůh stvořil blondýnky? :D

27. července 2013 v 0:07 | KittQa

Proč Bůh stvořil blondýnky?
Protože ovce vám nepřinese pivo z lednice.
A proč Bůh stvořil brunetky?
Protože blondýnka taky ne.


Rok 2013.. co je nejdražší? Diamanty to nejsou!

26. července 2013 v 22:36 | KittQa
No.. mě samotnou tohle téma zaskakuje. Ale nejdražší věc v dnešním světě není zlato, drahé kameny a ani šperky.. Je to rodina, spánek a čas pro sebe.. Tyhle věci začaly z lidských životů mizet raketovou rychlostí..

Dnešní doba se rovná kariéra, peníze a úspěšný obchod. U někoho sice rodina znamená všechno, ale těch lidí ubývá. Je ale naprosto nepochopující, že někdo vede dvojí život. Má rodinu, dům a milující manželku, která na něj každý večer čeká s teplou večeří. Ale přes den je to ekonomický ředitel, který si na svůj život doma ani nevzpomene..
Nejhorší ale je ten pocit, když vás ten na první pohled dokonalý muž podvádí se svou o deset let mladší sekretářkou v hotelech nemilé pověsti...
Totéž ale platí o manželkách.. Někdy jsou ve vztazích agresorky ženy. Vědecká studie to dokonce dokazuje. My, ženy, umíme podvádění mnohem líp maskovat a krýt. Dokáží hrát na dvě strany a nerozhází je ani to, když tohle božské tajemství, přestane být tajemstvím.. ;)


Oblékací nákupy: Červenec 2013

26. července 2013 v 20:38 | KittQa |  Nákupy
Ahojky :)
Takže, blíží se konec měsíce, takže je čas na článek o nákupech. :) Tenhle měsíc můžu říct, že jsem se za tenhle měsíc poměrně rozšoupla, :D teda alespoň na to, že oblečení moc nenakupuju tak ve velkém. Musím ale na úvod říct, že většina z toho je z Takka, protože ho mám osobně dost ráda, ikdyž znám spoustu lidí, co ho nemůžou ani vystát. Ale přijde mi, že se naprosto v pohodě vyrovná značkám ve stejné cenové kategorii. Navíc, jelikož nebydlím úplně u velkého města, velké centra tady prostě nemáme a neustále jezdit do Prahy, se mi teda taky nechce, takže Takko je pro mě vlastně taková záchrana a navíc vedou oblčení stylu, který mám ráda. Takže se nemůžete divit, že většina z toho právě pochází z Takka. :D

Tak tohle tričko se přiznám že na normální nošení je to pro mě trošku.. odvážný. :D Původně jsem si ho koupila na jednu "oslavu", ale možná ho jednou taky provětrám. Velikost je to S, klasicky Takko. Je ze strašně příjemnýho materiálu. A v tomhle strašnym letním pařáku je to naprostej ideál. :) Stálo kolem čtyř stovek, ale ceny co se tu dočtete jsou fakt jen orientační, už si je nepamatuju. :)

Asi si musíte říkat.. v létě a kardigan?? ta se zbláznila! no, řeknu upřímně že zrovna dneska jsem ho na sobě měla, protože je slabounkej a příjemnej. Navíc, jak už zmiňuju pořád dokola, kardigany já ráda, takže jsem ho tam přece nemohla en tak nechat, chudáčka.. :) Velikost zase S, myslim že stál něco kolem tří stovek, ale přesně už nevim.

Blue Willi´se já oosbně mám strašně ráda. Hlavně, nevím jestli sem jediná toho názoru, ale když třeba jsem na Arkádách a koukám i v těch obchodech typu Tatuum.. mně se ta móda absolutně nelíbí. :D Něco jo, ale zase nejsem ten člověk, kterej dá skoro tisícovku za tričko. Ale Willi má svůj styl a ikdyž tam sou věci, který fakt ne, tak i tak se mi tam spousta věcí líbí. :) Poměrně dobrá je prodejna na Flóře. Jinak k tý košili, je to velikost 34, ale je poměrně volná, jen rukávy má šitý asi podle velikosti, protože jsou úzký. Jinak tu jsem dostala od mamky, takže cenu vážně netuším. Ale mám jí jako oblíbenkyni i teď v létě, s tílkem i bez, protože je lehká a volná a navíc pěkně vypadá. :)

No, asi bych to nazvala přírůstkem do rodiny základů. To tílko vypadá docela světlounce, ale je to tmavě modrá, modrá růže. :D Velikost S a to ještě dodám, že mám z téhle řady tílko taky S, ale má strašně velký oblouk ve výstřihu, takže pod to ještě jedno tílko radši nosim, ale tohle modré je v pohodě, tskže nevim, jestli to je chyba jen u mě. :D
To vedle, je ve skutečřmosti skoro neonová barva trička s klopama. Na živůtku a rukávech na kamínky a žabičkování.
Tílko stálo snad něco do stovky a tričko kolem dvou. :)

Tak doufám že se Vám nákupy oblečení aspoň trošku líbili a u dalšího článku Ahoj.. :)

Odstranění nehtové kůžičky: Nůžtičky versus odstraňovač?

20. července 2013 v 22:53 | KittQa |  Hand care
Nůžky nebo odstraňovač?!
Tohle je otázka, se kterou se určitě někdo z vás už potrápil. Já jsem se nad tím rozhodovala taky hodně dlouho. Když jdu na manikúru, tak kosmetičky většinou nůžtičky používají. Hlavně proto, že by vám s největší pravděpodobností neměla po tom téct krev. Ale doma většinou prostě odstraňovač používám. Někdy to bolí, když si tim odříznete moc, začne vám téct krev a to moc příjemný neni, ale odstraňovač je rychlejší než to "pižlat" nůžtičkama. :D
Výhoda odstraňovače je pro mě rozhodně rychlost, taky dostupnost, protože se tím dostanete všude. Navíc tím jde kůžička i oddělit, takže je to taková multifunkční pomůcka. :D
O nůžtičkách vám toho asi moc nepovím, moc je nepoužívám. Jen někdy, když prostě vidím, že odstraňovačem bych si vzala i živou kůži a krev ráda moc nemám. :D Takže, pokud někdo máte na nůžtičky trpělivost, tak je to asi méně bolestná varianta odstranění kůžičky, ale pokud na to nervy nemáte :D sáhněte po odstraňovači. :))

Téma týdne- Zakázané ovoce

20. července 2013 v 20:39 | KittQa |  Týdenní témata
Zakázané ovoce je ve své podstatě velký pojem. Je to něco, co pro nás není povolené, ale něco, po čem tak prahneme a toužíme.
Například v lásce. Moc dobře víme že pro nás někdo zakázaný, že ho miluje někdo jiný, choděj spolu a my jim to přece zkazit nemůžeme. Nemůžeme narušit tu jejich symbiózu. To samé platí, když se někdo z té "dokonalé" dvojice zamiluje do někoho jiného. Toho člověka, který ho považuje za svého kluka/holku, opustit nechce, pořád k němu něco cítít, ale po tom jiném člověku touží, ale mít ho nemůže. Ikdyž takový vztahy nejsou zrovna moc na úrovni, "vedlejšákům" podléhá pořád víc a víc lidí. A já se tomu moc nedivím. Ve vztaích někdy prostě láska a vášeň vyprchá a pro někoho je lepší si to kompenzovat jinde, než to prostě stopnout. Ikdyž pro podváděný protějšek to může být stejně těžká rána. Ale je to jen na každém jak si vybere.
Třeba v Bibli zhřešila Eva tím, že snědla jablko ze Zakázaného stromu. Nechala se svést hadem a tvrdě za to zaplatila.
Ale říká se, že zakázané ovoce nejlíp chutná. Někdy je lepší tajný polibek plný adrenalinu a vášně, než pusa od někoho, od kterého si pamatujeme každý dotek, opakující se gesta. Někdy tomu prostě odolat nejde. :D
Ale záležíjen na tom, jestli se bude člověk držet toho férovýho plánu a nebo podlehne "Zakázanému ovoci". :))
Mini nákup- laky Colorama :)

20. července 2013 v 14:44 | KittQa |  Nákupy
Ahoojky! :D
Takže dneska jsem si udělala jen takový malý nákupek a to laků od Maybelline Colorama, protože jsem na ně byla strašně zvědavá. nVětšina blogerek je vychvaluje a já jsem prostě odolat nemohla. :)
Takže jsem zkusila tři a to odstíny: žlutá 749, mentolová 214 a perleťová růžová 256. Na tu žlutou jsem vážně zvědavá, protože vypadá božsky a ta mentolka je veselá a milá, ikdyž studená. :))
Tak zatím vám jen ukazuju fotečky z dneška, rezenzi dodám později, až je pořádně vyzkouším! :)