Červen 2013

Avon Lady :))

25. června 2013 v 18:48 | KittQa |  Home
Ahojky!
Dnešním dnem jsem se stala tzv, Avon Lady, ale říkám to tady hlavně proto, že dříve jsem měla docela velký problém s tím, že jsem nemohla žádnou AL sehnat, abych si objednala výrobky z Avonu. Takže mi přijde aspoň trochu fér, abych Vám aspoň maličko v tomto pomohla.
Na stránkách Avonu si můžete vybrat zboží (vždy má velmi zajímavou cenu) a napsat své Avon Lady nebo Avon Gentlemanovi a díky tomu Vám zboží brzy přijde. :)
Navíc vám může AL pomoct s výběrem kosmetiky nebo Vám nabídnout výhodné sady. :)
Takže, pokud budete mít zájem, napište do komentářů a pak se můžeme dohodnout lépe.
Zatím se mějte. :)


Monotóní elegance :)

25. června 2013 v 17:04 | KittQa |  Dětská móda

Cardigan Dolce Gabanna

25. června 2013 v 13:59 | KittQa

Example - Changed The Way You Kiss Me

25. června 2013 v 13:46 | KittQa

Hydratace pleti

25. června 2013 v 13:41 | KittQa |  Skin care
Ahoj,
takže nedávno jsem absolvovala ošetření pleti, kde mi zjišťovali hydrataci pleti. Byla jsem docela dost překvapená, když jsem zjistila, že moje pleť je naprosto zdehydratovaná. Taky jsem zjistila, že mastná pleť je právě málo hydratovaná, proto se tvoří maz a zanáší póry a tvoří se akné. Takže, jsem se rozhodla začít používat hodně hydratační kosmetiku a musím uznat, že se mi to daří.
Rozhodně nepoužívejte peelingy, sice pleť vysuší a odstraní maz, ale jen na chvíli. Obličej potřebuje být vláčný a jediná složka co mu to umožní je bohužel ten neoblíbený maz.
Jak už jsem říkala dříve, kosmetiku Avon mám ráda a proto jsem sáhla po řadě Solutions. Objednala jsem si hydratační gel a musím vuznat, že mi po pár použitích udělala velkou službu a hydratační krém mi pleť hodně uklidní a zjemní.
Navíc, odstraňuje mi to akné a já lituju toho, že jsem na tohle nepřišla dřív, takže jestli má někdo podobný problém jako já (mastná pleť s akné, které prostě nechce pryč :D ) zkuste opačnou techniku než vysušovat a dřít peelingem, ale naopak jemné krémy s vysokou hydratací. :))


Správný pitný režim

19. června 2013 v 9:44 | KittQa |  Životní styl
Voda působí jako rozpouštědlo mnoha látek, podporuje detoxikaci organismu, potlačuje chuť k jídlu, působí jako přírodní projímadlo, má blahodárný vliv na naši pokožku, odplavuje škodliviny z těla, zabraňuje tvorbě ledvinových kamenů a slouží jako prevence onemocnění močového ústrojí.

Pokud organismus funguje dobře, z těla odchází kolem 1,5-2,5l vody za den. Zhruba víc jak polovina odchází močí, 40% se vyloučí skrze pokožku a plíce a 7% zmizí ve formě stolice.
voda

Proto je pitný režim základním předpokladem zdravého životního stylu a denně bychom měli vypít okolo 2 -3 litrů tekutin. Optimální pitný režim lze i spočítat podle jednoduchého vzorce. Když svoji váhu v kg vynásobíme koeficientem 0,035, dostaneme přibližné množství tekutin, které bychom měli denně přijmout.
V případě, že člověk trpí nadváhou přičteme ke každým 11 kg ještě 0,25l. Příjem tekutin je však individuální záležitostí, vždy je nutné zohlednit věk, pohlaví, váhu, fyzickou aktivitu a hlavně zdravotní stav. Příjem tekutin bychom si měli rozvrhnout do několika pravidelných denních dávek. Vždy bychom měli vypít přibližně 300ml najednou, toto množství je ohleduplné hlavně pro naše ledviny.

Volba tekutin je také velmi důležitá a je nutné ji volit pečlivě. Přednost dáváme neperlivým vodám, neslazeným, kvalitním zeleným, ovocným a bylinkovým čajům. Pokud máme chuť na něco sladšího, je možné naředit vodu 100% džusem bez přidaného cukru, v poměru 1:1. Zařadit můžeme i minerální vodu, nebo stolní vodu ochutit kapkou citronu či pomeranče.

Když dostaneme chutě.. :)

16. června 2013 v 23:34 | KittQa |  Životní styl
Ahojky,
po stráášně dlouhý době přidávám nový článek a to na téma "Když dostaneme chutě". :D Je to vlastně takový na rychlo téma.. protože mlsám já osobně hodně ráda. A to prakticky kdykoliv, ať už je léto nebo zima. Takže bych Vám psíš ráda představila moje mňamky, kterým většinou podlehnu. :)


Mňamka číslo 1! :))
Tak.. broskve já osobně zbožňuju. Mají takovou jemnou, ale zároveň trošku silnější chuť. Je to taková věc, kterou si dáte pro potěšení, ale máte se rádi, protože nepřiberete žádné kalorie. :))

Mňamka číslo 2! :)
Nektarinka je jako broskev. Jen je.. jemná až trošku nakyslá. Někdy je vážně slast jen jí ochutnat a jíst a jíst a musíte pořád jíst a jíst, nejde mi přestat... :))

Mňamka číslo 3! :
Sušenky si dávám většinou, když mám chutě na něco většího a ne jen na lehké ovoce. Prostě chci svému tělu dopřát nejenom tu slat na jazyku, ale i to, jak mě to nabíjí. Zkuste to. Nejdřív ochutnáte čokoládu, která vzápětí přepne na zdravější stranu, ale pořád se cítíte, že jíte skvělou svačinu, aniž by jste si pak připadali, že jste přibrali deset kilo.

4. Mňamka! :)
A jsme u takové mojí, za poslední dobu nejoblíbenější mlsky. Je horko a tak rozhodně nepohrdnu banánovým koktejlem s medem a čokoládou. :))

Luxusní vlásky! :))

8. června 2013 v 23:26 | KittQa