Recenze na peeling Balea Young

10. dubna 2013 v 17:59 | KittQa |  Moje těl. a pleť. kosmetika

Peeling Balea Young


Ahojky,
tak jsem tu s další rezencí, tentokrát na peeling d Baley. Musím říct hned na úvod, že asi jsem Baleu v tajtom přecenila..
Takže, musím uznat, že balení se jim povedlo. Je to ve formě tuby, ale design je svěží a mladiství.
Ale teď už k samotnému výrobku. Takže, na obalu významně píšou že je to 3 v 1 (maska, peeling, číštění).. No, výhrady k tomu mám. Jelikož píšou "odstraní i make-up" docela ráda bych viděla slečny, které to testují. :D
Když otevřete, vdechnete naprosto dokonalou vůni, tak co také čekat, Balea prostě vůně vychytat fakt umí, to lhát nebudu, na jejich vůních já ujíždím. Potom vymáčknete pastu, která není tak tuhá jako některé peelingy, takže je vidět, že to opravdu není ani tuhá 100% maska, ale je to asi vážně určené spíše pro to lehčí každodenní rutinní čištění, což je ok, někdo opravdu nepotřebuje extra čištění.
Možná, že bych té konzistenci vážně vytkla jednu věc.. peeling by měl být alespoň trošičku suchý a pokud tak i přesně uvádějí, že se jedná i o masku, neměl by se vsakovat. Když ho použijete jako klasický peeling, problém s tím mít zřejmě nebudete, protože rozetřít jde dobře..
A teď už k účinnosti. Tak ta mě asi maličko zklamala. Hned napoprvý jsem byla vážně šťastná, že je to trojúčinné a budu mít úžasnou pleť. Ale.. co se týče čištění, make-up, pokud máte opravdu silný, vám to z pletě 100% neodstraní. No, přejela jsem potom po pleti tamponkem a zbytky jsem našla a to je u mě problém, protože se mi lehce tvoří akné. Ale.. když to chcete použít jen na maz nebo na obyčejné nečistoty, pak ho můžu jen a pouze doporučit. :))
A HLAVNĚ! Pleť je po něm sametově hebká a i příjemně voní. Sice ne dlouho, protože ty vůně úžasný jsou, ale jen dočasně, zázraky od toho čekat nemůžete. ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama