Koňský ohon

12. března 2013 v 23:23 | KittQa
Culíky

1) Dívčí

Svázat vlasy hluboko v týlu je to nejjednodušší, co s nimi můžete udělat. Nekomplikovaný účes je hodně dívčí, pro někoho možná příliš školácký. Na rafinovanosti mu přidáte sponkou do vlasů nebo tím, že kolem gumičky obmotáte pramen vlasů. Hodí se na den.

2) Klasický

Když vlasy nad krkem lehce vyčešete nahoru a spojíte je v týlu, vznikne vám ta nejklasičtější varianta culíku. Působí přirozeně, ale upraveně. Je ideální na den, ale dobře už se hodí i na večer, k extravagantnějším outfitům. Vlasy by měly být lesklé, takže k hřebenu a gumičce potřebujete i vlasové sérům nebo sprej pro lesk.

3) Fashion

Svažte culík o trochu výš, na temeni hlavy a… fashion účes je na světě. Hodí se k letním šatům, tílkům, topům, košilím i večerním outfitům. Působí hodně sexy a žensky. Vyniká v něm silueta krku, takže držte záda rovně a hlavu zpříma.

4) Extrémní

Výš už to nejde. Poslední varianta culíku je nápadná, extravagantní a potřebuje stylingové produkty. Vlasy se do něj nejčastěji kartáčují v předklonu, sepnou se gumičkou a zafixují lakem. Tak jako u jiných 'extrovertnějších' účesů i s ním musíte sladit outfit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama