Dieta vévodkyně Kate!

21. ledna 2013 v 21:29 | KittQa |  Životní styl

Vévodkyně z Cambridge Catherine- Její dieta odhalena

Kate stále hubne
Když chtěla zhubnout, aby jí to ve svatebních šatech koncem dubna slušelo, zkusila leccos. Želatinové medvídky, sport... Poté však objevila britská vévodkyně Catherine (29) dietu, která skutečně zafungovala. Kila mizela, vévodkyně hubla. Jenže! Speciální dietu drží i nadále a lékaři začínají bít na poplach. Při výšce 175 centimetrů váží Kate pouhých 45 kilogramů a odborníci ji varují před anorexií.

Tajemství štíhlé postavy manželky prince Williama (29) je prozrazeno! Němky, Francouzky i Polky posledních pár měsíců neřeší nic jiného. Na světlo totiž prosákl pravý důvod štíhlosti Catherine! Geny? Ani náhodou! Za vším stojí jednoduchá dieta.
Zatímco krátce po královské svatbě zastínila vévodkyni z Cambridge její sestra Pippa svým perfektním pozadím, teď je všechno jinak. Ženskými kluby se valí jako lavina dieta Kate. Přestože její oficiální název zní Dukanova dieta. U nás není zatím příliš známá, zato ve Francii jí propadlo prý až pět milionů žen a frčí také mezi hollywoodskými hvězdami a modelkami, jako je Jennifer Lopez a Gisele Bündchen. Dieta se nyní šíří Evropou a podmaňuje si další nadšené ženy toužící po štíhlé postavě hlavně v Německu a Polsku.

Bílkoviny se můžou

Tento hubnoucí plán si oblíbily ženy, které nerady trápí své tělo v tělocvičně, nechtějí hladovět a potřebují rychle shodit. Už za první týden dietářky v průměru shodily 2-5 kg! Podle některých zahraničních specialistů na výživu je ale složení stravy u tohoto hubnoucího programu mírně řečeno kontroverzní, a pokud se drží příliš dlouho, může poškodit i zdraví.
Princezna, její sestra Pippa a matka Carole se do této diety pustily pár měsíců před slavnou svatbou a všechny tři byly na obřadu jako proutek. Kate v hubnoucí metodě ale zřejmě stále pokračuje...
V čem je fígl Dukanova hubnoucího plánu? Můžete jíst převážně bílkoviny - například libové maso, ryby nebo vejce. "Dietu jsem začala držet před měsícem a už mám dole 9 kilo," pochvaluje si Vera Gloeckner, která žije v Německu a má české předky. "Můžu říct, že se tu šíří jako lavina. Na této dietě je mnoho mých kamarádek a i moje maminka. A zatím všechny úspěšně hubneme."

Postup

Dukanova dieta má čtyři fáze: útočná, proplouvací, upevňující a stabilizační.
Útočná fáze
V této fázi se konzumují jen bílkoviny a trvá 1 až 10 dní. Během pěti dnů můžete zhubnout až 3 kg. Velmi důležité je pít dostatek neslazené vody alespoň 2 litry. Vhodná je každodenní rychlá chůze, která trvá alespoň 20 minut. Každý den si dejte 1,5 lžičky ovesných otrub. První fáze se drží dva dny, pokud chcete zhubnout celkem 5 kg, tři dny, pokud chcete zhubnout 5 až 10 kg, pět dní 20 kg, sedm dní více než 20 kg.

Povolené potraviny: hovězí, telecí, králičí, kuřecí, krůtí, libová šunka, játra, ryby bez oleje, korýši, max. 2 vejce denně, nízkotučné jogurty max. 2 denně, bílé jogurty, nízkotučný sýr a mléko, koření, bylinky, cibule, česnek, citron, hořčice, kečup bez cukru, umělé sladidlo.
Proplouvací fáze:
V této fázi se střídají dny, kdy jíte jen bílkoviny z první fáze a dny, kdy k nim jíte i zeleninu. Tuto fázi dodržujete, dokud se nepřiblížíte k vaší vysněné váze. Opět nezapomene na pravidelný pitný režim a každodenní chůzi, která trvá alespoň 30 minut. Každý den sníme 2 lžičky ovesných otrub.
Povolená zelenina: brokolice, hlávkové zelí, celer, cuketa, okurky, houby, papriky, rajčata, cibule, papriky, dýně, ředkvičky, špenát, občas mrkev.
Upevňující fáze:
Bílkoviny i zeleninu můžete jíst kdykoliv. Dále můžete jíst menší porci ovoce, 2 krajíčky celozrnného chlebu, jedno jídlo týdně z těstovin, brambor nebo luštěnin bez oleje, dále se může denně sníst 40 g sýra (ne tučného); jehněčí, vepřové, šunka max. dvakrát týdně, jednou týdně se doporučuje jen bílkovinný den, nezapomínáme na dvě lžičky ovesných otrub každý den. Tato fáze trvá dle toho, kolik jste zhubli v předchozích fázích. Každých 750 zhubnutých gramů vynásobte pěti dny.
Stabilizační fáze:
Tato fáze trvá velice dlouho - dodržuje se celoživotně. Každý čtvrtek se jí pouze bílkoviny. Každý den se jí tři lžičky ovesných otrub. Každý den choďte alespoň 20 minut a choďte pěšky po schodech. Dostatečně pijte. Jídelníček dodržujeme podobný jako je ve třetí fázi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama