Nové rozvržení blogu

15. prosince 2012 v 21:36 | KittQa |  Home
Ahoj,
dnes bych Vám chtěla alespoň nastínit to, co chci s blogem dělat dál. Je to už poměrně dlouho, co jsem blog odpojila od Hello Kitty a jiných dětských věcí. Někoho to třeba zmrzí, ale mě se rozhdoně více líbí tahle tématika a nehodlám to měnit. ;)
Jen bych chtěla říct, že ikdyž poslední dobou nepřidávám tolik článků, jako dřív, tak by mě stejěn nikdy nenapadlo blog zrušit. Mám ho ráda, přirostl mi k srdci a pokud se potřebuju odreagovat, rozhodně mi psaní článku v tomhle dost pomůže.
Dnes ybch nechtěla psát o tom, jak budu doplňovat články v rubrikách, ale spíš o tom, jak se zvedla návštěvnost a jak se Vám stránka líbí. POřád se snažím sem dávat zajímavé věci a články, které by Vás mohly zaujmout a zdá se mi, že je to možná příjemná volba. Je naprosto úžasné vidět, když si někdo čte články a číst, že se mu líbí (ale tak to má snad každá blogerka, ne? :) ). Jsem rozhodně šťastná, že vynecháváte na mém blogu urážkám, ikdyž vím, že některé články nejsou na vrcholné úrovni, ale vážím si toho, že si to necháváte pro sebe. Někdy čtu cizí blogy a tam jsou hádky a jiné věci na denním pořádku, což mě osobně dost vadí. Na hádky je face, tam se může pohádat kdo chce s kým chce, ale na blogách to není zrovna moc hezký!!!
No, když to zase odlehčím, nepřidávám sem fotky Caldy, protože nemám vůbec čas na to ho fotit, ikdyž je to ode mě asi špatný, takhle to říct. Jde spíš o to, že v osmičce už toho času hodně ubyde a já se mu radši budu věnovat, než kolem něj skákat s foťákem... Sem chodím většinou o víkendu, přes týden se sem spíš jen koukám, ale články mě moc nabějí psát, protože absolutně nemám náladu něco hledat, když se musím učit, takže za to se chci taky omluvit. ;)

A pro dnešek to asi stačí :D...
Tak zase Ahoj! :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama