Prosinec 2012

Markooz- Když příběh končí

16. prosince 2012 v 13:48 | KittQa

Rihanna- Diamonds

15. prosince 2012 v 21:38 | KittQa

Nové rozvržení blogu

15. prosince 2012 v 21:36 | KittQa |  Home
Ahoj,
dnes bych Vám chtěla alespoň nastínit to, co chci s blogem dělat dál. Je to už poměrně dlouho, co jsem blog odpojila od Hello Kitty a jiných dětských věcí. Někoho to třeba zmrzí, ale mě se rozhdoně více líbí tahle tématika a nehodlám to měnit. ;)
Jen bych chtěla říct, že ikdyž poslední dobou nepřidávám tolik článků, jako dřív, tak by mě stejěn nikdy nenapadlo blog zrušit. Mám ho ráda, přirostl mi k srdci a pokud se potřebuju odreagovat, rozhodně mi psaní článku v tomhle dost pomůže.
Dnes ybch nechtěla psát o tom, jak budu doplňovat články v rubrikách, ale spíš o tom, jak se zvedla návštěvnost a jak se Vám stránka líbí. POřád se snažím sem dávat zajímavé věci a články, které by Vás mohly zaujmout a zdá se mi, že je to možná příjemná volba. Je naprosto úžasné vidět, když si někdo čte články a číst, že se mu líbí (ale tak to má snad každá blogerka, ne? :) ). Jsem rozhodně šťastná, že vynecháváte na mém blogu urážkám, ikdyž vím, že některé články nejsou na vrcholné úrovni, ale vážím si toho, že si to necháváte pro sebe. Někdy čtu cizí blogy a tam jsou hádky a jiné věci na denním pořádku, což mě osobně dost vadí. Na hádky je face, tam se může pohádat kdo chce s kým chce, ale na blogách to není zrovna moc hezký!!!
No, když to zase odlehčím, nepřidávám sem fotky Caldy, protože nemám vůbec čas na to ho fotit, ikdyž je to ode mě asi špatný, takhle to říct. Jde spíš o to, že v osmičce už toho času hodně ubyde a já se mu radši budu věnovat, než kolem něj skákat s foťákem... Sem chodím většinou o víkendu, přes týden se sem spíš jen koukám, ale články mě moc nabějí psát, protože absolutně nemám náladu něco hledat, když se musím učit, takže za to se chci taky omluvit. ;)

A pro dnešek to asi stačí :D...
Tak zase Ahoj! :))

Móda na zimu č.1 - Timeout (a- bunda)

10. prosince 2012 v 20:50 | KittQa
Napadlo mě, že chvíli odstoupím od značek úrovně Gucci, Chanel atd., a žačnu se věnovat více dostupným kouskům, budu přidávat různé srovnávání, ceny a odkazy na stránky, kde jsem je našla... :)
A nyní se chci věnovat značce, kterou já osobně, mám moc ráda, a to je Timeout. Myslím si, že je to poměrně cenově dostupná značka a přitom jejich oblečení je tak... no, podle mě krásné. Spíše sázejí na to, že lidi pomalu přecházejí na pohodlné a přesto elegantní oblečení a rozhodně tím neztrácejí na popularitě! :)
Dneska bych Vám představila bundu, ke které já mám vážně velkou slabost... :D

Bunda č. 1

Název: Feel alive
*
Dostupné barvy: černá, červená, oranžová, modrá
*
Materiál: 40% Nylon 60% Polyester
*
Cena: 1 499,- Kč
*
Komentář: Tak, pro tuhle bundu mám slabost, protože jsem si jí zrovna v sobotu koupila. Neobjednávala jsem jí teda přímo přes net, ale rovnou jsem si jí koupila v obchodě a to z jendoho prostého důvodu: oni mají často "různě velké" velikosti. Moje velikost je obvykle XS nebo S, ale u téhle bundy mám překvapivě L... A musím říct, že je mi akorát.
Když už s ní mám zkušenosti, můžu Vám jí trochu víc popsat.
Rozhodně mi vyhovuje lem kolem krku, který brání proti větru a sněhu, pak mi taky vyhovuje její matný lesklý povrch. Ikdyž není tak mohutná a "tlustá", je hodně teplá. Zrovna dneska jsem měla sako a tílko a vůbec bych ani nepoznala, že nejsem nijak teple oblečená a bylo mi příjemné teplo... Takže, no, co říct :D, pro mě je dokonalá! :))
*
Známka: 1*
*

Líbí se ti Kitty-world? :))

10. prosince 2012 v 20:22 | KittQa |  Home

Rozhodla jsem se udělat orientační anketku o tom, jak se Vám Kitty-world líbí...

Budu moc ráda, když mi napíšete i do komentů Váš názor, nebo něco, co zde chybí nebo přebývá, děkuju! :))

(Pro hlasování musíte kliknout na "přidat komentář", potom se Vám objeví anketa :) )

Kouřové líčení- Úvod

3. prosince 2012 v 20:03 | KittQa
Kouřové líčení se poslední dobou poměrně dost ujalo. Je to elegantní a přesto výrazný styl líčení očí, které Vám je opticky zvětší a pozvedne. Spousta žen má tzv. "komplex" z tmavých barev, ale je to naprosto zbytečné. Líčení je jako líčení. Spousty holke i žen si´oči "maluje" výraznými barvami nebo pastylkami a nikdo neřeší, jak je to výrazné a někdy až i nevkusné. Kouřové líčení Vám dodá vzhled kočičích očích a to je přece to, čeho ěvtšina z Nás chce dosáhnout; zvýraznit své právé JÁ!
Říká se, že oči jsou naší duší. Nevím, co je na tom pravdy, ale rozhodně jsou na naší tváři to nejkrásnější a nejpřitažlivější. Každého člověka upoutají nejdříve oči, až potom rty a celá tvář. A jak se říká, na prvním dojmu přece záleží, a v tomto případě si první dojem nabijete na krásných očích. Někdo dává přednost pouze řasence, tužce, linkám, nebo jen stínách, ale co když chcete změnu? Je přece podstatné aby jste se vy, pouze vy, cítila dobře a snad nikdo se v tomto líčení nemůže cítit nijak zle... Zkuste to také a uvidíte, jak Vaše oči a celá tvář prokoukne. ;)


(návod na toto líčení najdete na blogu)

Hodinky Gucci

3. prosince 2012 v 19:55 | KittQa
Která žena by neměla ráda pocit luxusu a elegance? Přesně takový pocit získáme pod značkou Gucci. Ikdyž každá z nás víme, že je to poměrně drahá prestižní značka, ale ani to některé ženy neodradí od toho, aby si z od této značky koupily alespoň nepatrný doplněk: hodinky. :)

Cena: 14 990,- Kč


Dámské hodinky Gucci Tornabuoni YA120507
Cena: 15 990,- Kč


ATD... :))