Listopad 2012

Samsung Galaxy S3

24. listopadu 2012 v 22:00 | KittQa |  Obrázky

Růžová kolekcička

23. listopadu 2012 v 22:22 | KittQa
¨
Také se Vám tak líbí tahle kolekce? :))

Rybí cop (kost)- videonávod

23. listopadu 2012 v 22:11 | KittQa

SPECIÁL: Podzimní outfity č.2: (kalhoty, sukně, kabáty, boty)

16. listopadu 2012 v 20:43 | KittQa
Pokud se držíte trendů i ohledně typu kalhot, na podzim se rozhdoně jedná o streč. Jsou to džíny které splývají s nohou a nijak netvoří nevzhledné "záhyby". Jako strečové kalhoty lze považovat i strečdžíny, které mají mnoho nesporných výhod. Mezi tento typ jdou ovšem řadit i jiné kalhoty, viz obrázek.


Ohledně sukní, tady je třeba dodat poměrně dost nadsázky a extravagance. Je totiž důležité, aby vyniklaa nenechala se "ubít" vrchním dílem nebo šperky. I kabelka může sukni úplně zastínit. Jako obrázek jsem vybrala tuto, protože na ní je přesně vidět ten důležitý detail, volán, který na sukni prostě musí být, aby se zacelil její vzhled a postavení v celém outfitu.


Tento styl kabátů se prodral na Podzim 2012 poměrně dost rychle na vysoká místa v žebříčku oblíbennosti. I zde je důležitý smysl pro roztomilost, ale i eleganci. Hlavní při výběru kabátu, ale je barva. Spousta žen si řekne: jé, krásný kabát!, ale už nějak neřeší barvu, která ladí s jejím šatníkem a typu pleti a barvě vlasů. Momentálně jsou moderní přírodní barvy, jemná růžová a tmavá námořnická. Ovšem, stále je kolem nás mnoho černé a bílé, což je dobře. Černá je elegance sama a bílá vás celou prozáří.


Letošnímu podzimu vévodí kotníčkové kozačky. Proslavil je hlavně jejich elegantní a milý vzhled. Kotníček a kožešinka jim dodají ještě větší šmrnc. Více o tomto stylu bot, najdete v předešlém článku.

Kotníčkové kozačky

16. listopadu 2012 v 20:22 | KittQa
Kotníčkové kozačky ovládají šatníky mnoha žen. Do vedení se dostaly nejen svým elegantním vzhledem, ale také díky pohodlnosti. Mají několik nesporných výhod; dodají ourfitu šmrnc, zvýrazní vám nohu, nemuste řešit, zda se vám do kozaček vejdou džíny nebo jiné kalhoty, které nejsou tzv. "uplné". Mají i několik nevýhod; nehodí se ke každému, jsou vhodné spíše na podzim, kdy není zapotřebí tolik zahřívat nohu.
Kotníčkové boty jsou hlavní hříčkou pro detailisty. Jsou poměrně minimalistické a proto nikoho neurazí, když je na nich patrné i poměrně velké množství detailů.
Na obrázku můžete vidět klasické k. kozačky se špičkou a řasením. Tento styl většinou bývá zachovám, ale často je obohacen o platformu nebo podpatek. V tomto případě se jedná o drobný detail, knoflíčky. Myslím, že tyto boty se hodí jak ke kožené bundě, k saku nebo kabátu. ;)