Září 2012


Podzim- Uklidňující barvy a nádherná atmosféra

23. září 2012 v 0:43 | KittQa
Miluju podzim, je to moje nejoblíbenější roční období. Prolíná se zima s horkem a přitom se vytvoří tak nádherná atmosféra Vánoc, ikdyž máte pořád v hlavě letňáky. Je to zkrátka nádherné období!!! :)

Kabelka Louis Vuitton- Nádherná klasika

23. září 2012 v 0:40 | KittQa
Nemohla jsem si pomoct, ale musela jsem sem dát tuhle nádhernou kabelku Vuitton. Je to jejich originální vzor a ikdyž už si opravdu něco prožil a zažil, stále vypadá elegantně a luxusně. Tady máte jednu kabelku, na které, podle mého, vzor naprosto dokonale sedí! :)

Jak si vybrat lesk na rty?

21. září 2012 v 21:14 | KittQa |  Moje rady a tipy
Já nerada používám rtěnky. Jsou na mně moc výrazné a temné, proto je používám pouze na noční nebo společenské výraznější líčení. Raději používám lesky na rty. Poradím Vá pár tipů, jak si je vybrat.

Nejdůležitější tipy a triky, jak si vybrat lesk na rty:
  • Hlavní je barva: musíme vybírat hlavně podle barvy. K jemnější barvičce pleti i rtům se rozhodně nehodí nějak tmavý lesk, a naopak. U tmavějších rtů zase není moc příjemné na oko, pokud se lesk bije se rty.
  • Třpytky, jsou problematické? : třpytky jsou někdy na škodu. Pokud často pijeme nebo si nějakým jiným způsobem setřeme lesk ze rtů, zbydou na nich pouze třpytky a není moc vzhledné, pokud se na rtech třpytí zlaté tečky
  • Záleží na kvalitě? : ANO! Samozřejmě, že záleží na kvalitě. Je velmi důležité, aby lesk byl dobré kvality a obsahoval to, co má!
  • Co má lesk obsahovat, abych si spíše neškodila: rozhodně je důležité rty neustále hydratovat, proto by měl obsahovat aspoň málo balzámu na rty, poté barevný lesk, který rtům dodá optický objem a nějakou záři, ale pozor, v přirozené míře!
  • Vodový, nebo spíš hustý? : vodový se hodí spíše pro jemné barvy. Hustší je těžší a proto se hodí spíše k temnějším rtům.
Je složité si lesk vybrat ve velké rozsáhlé nabídce výrrobků. Já osobně mám ráda Max Factor. Je to značka, která klade důraz na výraznost líčení a proto i obyčejný lesk dodá energii celému obličeji. Lesky, které jsou přímo vyživující, vyrábí i Balea, která má zase specializaci na hydrataci. Je těžké si vybrat, ale já osobně doporučuji Max Factor.

Z této řady jsem si jednou koupila ten druhý z prava (z pohledu čtenáře) a musím přiznat, že lesk jsem si zamilovala. Od té doby Max Factor používám pořád...

Outlety pro podzim 2012: Svetřík, který vás uchvátí!

15. září 2012 v 11:01 | KittQa
Na foto (zleva): Lindex, 499 Kč a Mango, 1199 Kč; archiv firem
Fialová je jemná a uklidňující barva, pro podzim přímo ideální. Lehký svetřík schováte i pod kabát, můžete jej doplnit šálkou. Svetříky a lehké pulovry si ženy oblíbili po celém světě, buďte také jednou z nich.


Na foto (zleva): Lindex, 499 Kč a Roxy, 2054 Kč; archiv firem

Málo kdy se stane, že by se nevrátil nějaký trend. V tomto případě se ovšem styl pletených svetříků a baloňáčků naštěstí vrátil. Žlutá je milá a veselá barvička a s detailem pletení je to opravdu nádherná kombinace.

Ny- Trophy Boy

7. září 2012 v 19:17 | KittQa

Tašky Dakine :))

1. září 2012 v 16:15 | KittQa

Já osobně Dakine miluju. Mají perfektní tašky. Nemám zruvna tuhle, jako je na fotce, mám červeno šedou s trošku jiným vzhledem. Musím říct, že jsou super. Mám jen jeden blok, ale uplne bohate mi to stačí a taska ani nevypadá nafouklá :D
Mám spolužačky, které mají klasické batohy a omlouvám se, že to tak řeknu, ale ty tašky vypadají jako bublina. Dakine má u mě velkou výhodu, pokud mám málo učení, je ve svém klasikcém stavu a je strašně lehoučká.
Od Dakinu mám i penálové pouzdro, šedočerné. To sice není tak praktické, protoze třeba žlutou hledám půl hodiny :D ale stene jsem ti tuhle značku strašně oblíbila. :)))

Diáře :)

1. září 2012 v 16:07 | KittQa
Jelikož s ejde už za 2 DNY do školy, což je podle mě děs, rozhodla jsem se přidat něco an toto téma, ikdyž pro nás holky asi milejší. Mám strašně ráda různé diáře, ale moc nemusí ty klasické školní. Jsou strašně předepsané, nemáte osobní prostor. Proto si vždycky kupuju klasický diář, podle mě, nebo alespoň pro mě, je praktičtější, jelikož jsem zvyklá si psát poznámky po lemu stránek nebo do rohu. Mám to vždycky na očích. :)
Ted jsem si oblíbila diářky od značky Herlitz. Mají různé druhy, ale perfektní obaly. Měkký obal je k ničemu, dáte ho do kabelky, tašky a můžete běžet pro nový, ale diář, který má tvrdé a pevné desky, je skvělý. Lze pak jednoduše vnitřek vyndat, vložit nový a zase máte krásný, IN a oblíbený diářek :)))

Deníček Callyho: 1.9. 2012

1. září 2012 v 15:58 | KittQa
Dneska to bylo takhle, pro mě zábava, pro Callyho spíš Nuda s velkým N. :D
Znám spousty lidí, co tvrdí, že kočky se rády fotí. Popravdě, ani bych neřekla. Callyo je buď vyjímečný případ, nebo nevím. Dneska jsem ho chtěla aspoň trošku nafotit, ale samozřejmě, má svojí hlavu a foťák ho zajímal spíš fyzicky než vizuálně. Pořád se ho snažil tlapkou chytit, až se nakonec zklidnil a mohla jsem nafotit alespoň něco...
Tady je výsledek naší skoro dvouhodinové práce :DDD