Březen 2012

Jsme moderní člověk, ale milujete umění? Tady je obrazem věc, že i moderna se kloubí s uměním!!!

23. března 2012 v 17:40 | KittQa |  Design

Moderní umění

Lehké a čisté umění je stylové a moderní, perfektně zapadá do dnešní bílé kulaté doby... :)

Magazín č.16

22. března 2012 v 17:04 | KittQa

Magazín č.16

 1. Iveta Bartošová- ŠOK! : Asi přijde o syna Artura!
 2. Agáta Hanychová: Ve večerním!
 3. Je jaro: Květinová výzdoba je přece IN!

1. Iveta Bartošová- Asi přijde o Artura, může si za to ovšem sama?


Bartošová asi PŘIJDE O ARTURA
Iveta Bartošová a její syn Artur, kde ještě byly šťastni

Eskapády Ivety Bartošové, která se v pátek podle médií pokusila o sebevraždu, konečně vzbudily pozornost příslušných úřadů.
"Tohle už synovi paní Bartošové činí psychickou újmu, takže podnikáme kroky. Víc vám sdělit nemohu," řekla Blesku magistra Žaludová ze sociálního odboru péče o dítě na Městském úřadu v Uhříněvsi.
reklama

Čtrnáctiletý Artur je nyní na rockovém dětském táboře na Seči a situaci kolem své matky, kterou řeší snad všechna média v zemi, alespoň navenek bere s nadhledem - zřejmě už je zvyklý. Blesk píše, že se nyní řeší, kde bude Artur žít, zda u matky, anebo u svého biologického otce Ladislava Štaidla, což prý v konečném důsledku musí stanovit soud. Do té doby se o něj bude starat chůva Daniela (ta, která zavolala Bartošové při jejím posledním kolapsu sanitku a kterou chce údajně Ivetin milenec Domenico Martucci žalovat) a Ladislav Štaidl.

Ten si najal známého pražského advokáta Josefa Lžičaře, který Blesku o Ivetě sdělil: "Zatím nespáchala nic tak závažného a ani syna neohrozila na životě. A k léčbě ji nikdo nemůže donutit!" "Nezlobte se, ale nic vám k tomu nemohu říct. Jsem z toho vyčerpaný a nepřipadá v úvahu, aby si Artur myslel, že ovlivňuju věci, do kterých nemohu zasahovat," vyjádřil se stručně, jak je jeho zvykem, pro Blesk někdejší hudební skladatel Štaidl. Dodal jen, že syna miluje a postará se o něho.


2. Agáta Hanychová ve večerním: sluší nebo ne?


Agáta Hanychová v saténové róbě

Laciný satén
Agáta je kočka, ale její výstřelky jsou někdy mimo. V tomhle případě se u Agáty vyplatil pokus s leskem. Dobře volené saténové šaty vyniknou s černými botičkami. Boty mají ovšem výraznou hnědou podrážku, která kazí lesklý dojem. I vrchní kombinace se Hanychové moc nevyvedl, šperk na tenkém řetízku s výrazným srdcem je v kombinaci s klasikcými lodičkami a střihem šatů nevhodný. Na ruce je silný náramek, který navazuje na řetízek, ale v kombinaci s leskem šatů je opravdu mimo. Černě nalakované nehty jsou zajímavé, ale celý dekolt působí lacině...
Hodnocení: 2-

3. Je tu jaro: Zábavné a IN!

Co potřebujeme
 • barevné papíry (doporučené jsou jarní barvy, červená a žlutá a zelená)
 • nitě nebo tenke provázky
 • lepidlo na pír (Hercules nebo Kores tyčinka)
 • nůžky
Jak vytvoříme závěsnou dekoraci
Musíme si udělat jednoduchou šablonu, stačí na obyčejný bílý papír. Podle šablony obkreslíme tvary na barevný papír, abychom měly vždy sudý počet tvarů, např. kytek. Když máme vystřižené tvary, ustřihneme si nit cca 50 cm. Poté si na nit nalepíme jednu stranu tvaru a nit zakryjeme druhým tvarem. Necháme zaschnout cca 15 min a na dolní konec připevníme těžší korálek, či jiné těžítko. Na druhé straně udělame poutko a můžeme pověsit například na lištu u okna...

Čas na tvorbu dekorace
Tvorba tohoto zabrala asi půl hodiny plus doba na zaschnutí. Je to jednoduché, krásné a letní. Pokud někdo chce, může doplnit sysalem. Celkem mi to zabralo i s časem na schnutí cca 45 min.


Líbil se Vám tento díl magazínu? Napište!!!


Styl moderního česání- drdoly

14. března 2012 v 8:14 | KittQa

Moderní účesové variace s drdoly

Rády se češete, ale nevíte co je zrovna in ve světě účesů? Pak se podívejte na pár obrázků a přečtěte si pár rad.
Účesy jsou důležité u vzhledu žen už od pradávna. Určují o ženě, jaká je. Když se podíváme na nějkou ženu, posoudíme několik základních bodů: přírodní vzhled, make-up, vlasy a styl oblékání. Je ovšem důležité, aby alespoň nějaký bod byl splněn.


Costa Concordia odhalila dalších sedm mrtvých těl...

14. března 2012 v 8:04 | KittQa

Identifikovali dalších sedm obětí katastrofy na lodi Costa Concordia

Italské úřady identifikovaly dalších sedm z 32 obětí ztroskotání obří výletní lodě Costa Concordia. Jde o mladou francouzskou dvojici, tři Němce, pětiletou italskou dívku a jejího otce, informovaly agentury ANSA a AFP. Nadále se pohřešuje sedm účastníků plavby.
Havarovaná Costa Concordia
Podle AFP jsou potvrzenými francouzskými oběťmi 23letá Mylene Litzlerová a její 25letý přítel Mickaël Blémand. Potvrdilo se také, že při katastrofě zemřela pětiletá italská holčička Dayana i její otec.
Costa Concordia narazila na útes u toskánského pobřeží letos 13. ledna nejspíše kvůli chybnému manévru posádky. Na palubě bylo v tu dobu přes 4200 lidí, 32 z nich neštěstí nepřežilo.
Podle německého serveru Stern.de bylo dosud nalezeno 25 obětí, z nichž 24 už bylo identifikováno. Je mezi nimi devět Němců, šest Francouzů, pět Italů, dva Peruánci, Maďar a Španěl. Mezi nezvěstnými a dosud neidentifikovanými jsou další tři Němci, dva Italové, dva Američané a jeden Ind.
Ze zavinění havárie jsou podezřelí kapitán lodě Francesco Schettino, palubní důstojník Ciro Ambrosio a dalších sedm zaměstnanců italské společnosti Costa Crociere, jíž plavidlo patřilo.

Máte rádi luxus a to ve společenském sále? Pak se pochochejte tímhle!!

11. března 2012 v 9:21 | KittQa
Krásné šaty ve stylu Lady, ale modernější. Bílý pásek se zdobením navazuje na bílý podklad šatů.Vrchní zdobení živůtku jenom dovádí celé šaty k dokonalosti. A nemůžu si pomoct, fialová a bílá to je prostě dokonalá kombinace! :)

Jemné klasické šaty nenadchnou a neurazí, ale pozvolna spadající sukně je příjemná volba. Možná bych přidala stříbrný širší náramek, aby šaty něco doplnilo, ale krk bych rozhodně nechala volný, protože lem šatů za krk a šperk, to by se sobě moc nehodilo. :)

A konečně vysoce zdobené tyrkysové šaty s doplňky. Mašlička je ve stylu princezny a celé šaty tomu jen podporují. Musím uznat, že tyhle šaty jsou opravdu překrásné, ale bohužel jejich cena vyráží dech, to mi věřte... :)

Společenské šaty č. 3009 - Náhled 1 / 5
Nakonec jsem zvolila trošku mírnější styl, ve které kraluje černá elegance. Řasená sukně šatů jemně ladí s lemem, který odděluje dvě části. Šaty nejsou přeplácané a jsou opravdu luxusní v kombinaci s jemnými šperky, kteří nám zdůrazní krček, který v těchto šatech asi trošku zanikne. :)

Smutný příběh Titanicu, vědci monitorují rozpadající se vrak lodi, která měla přinést světu jiný pohled a rozkvět...

9. března 2012 v 19:49 | KittQa

Detailní záběry Titaniku na mořském dně

Výzkumníci zveřejnili v pátek nové záběry vraku Titaniku na dně Atlantiku. Zkombinovali přitom záběry ze sonaru a podmořské fotografie pořízené robotickou ponorkou. Ty ukazují takřka nepoškozený trup lodě obklopený troskami.
Záběr Titaniku na dně mořském, kombinující fotografie a obraz ze sonaru
Záběr Titaniku na dně mořském, kombinující fotografie a obraz ze sonaru


Výzkumníci vytvořili ze 100 000 záběrů podrobnou podmořskou mapu zachycující území o rozloze pět krát osm kilometrů, uprostřed něhož je trup lodi. O půl míle dál je utržená záď.
Trup Titaniku (nahoře) a oddělená záď (dole)
Trup Titaniku (nahoře) a oddělená záď (dole)

Vědci doufají, že nové podrobné záběry jim umožní zjistit dopodrobna, co se před sto lety stalo, když loď narazila na ledovec, i to, jakým způsobem se potápěla. Mají přesněji pomoci zjistit konstrukční nedostatky Titaniku.
Záď lodě obklopená troskami , která je od trupu vzdálená půl míle.
Záď lodě obklopená troskami. Od trupu je vzdálená půl míle.

Místo, kde spočinul trup lodi, je známo čtvrt století. Z vraku se podařilo dostat na povrch i některé předměty, ale dosud nebyla hotová podrobná mapa.

Titanic na dně mořském obklopený troskami

Snímky se pořizovaly od léta 2010.
Dobový záběr Titaniku vyplouvajícího ze Southamptonu

Co se tu změnila a jak??? :D

9. března 2012 v 18:27 | KittQa |  Home
Takže, já bych si to asi rozdělila na rubriky a podrubriky. Na blogu se toho změnila poměrně dost a snad v každém směru. Například jsem od posledního článku o změnách změnila design stránky a taky pořadník rubrik. Přidala jsem některé zajímavé rubriky, přibyly snad i zajímavé články, videa a obrázkové doplňky.

Design webu
 • změna stránky: design jsem upravila do šedé, protože může být doplněná jinou nevýrazně přirodní barvičkou a není křiklavá, myslím, že i roztomilou kočičku v záhlaví jsem zvolila správně
 • změnil se pořadník v menu: přidala jsem jen odkázkové rubričky, vlastně jsem to odkoukala od jiných blogerek a blogerů a zalíbilo se mi to tak, že jsem to sem dala, je to praktičtější a přehlednější
 • změna přírodních barev: jak už jsem zmínila, blog je tvořený v jemným barvičkách, které snad neurazí nikoho
Článková tvorba
 • mírné pozdvižení témata: blog už se tolik netopí v návalu Hello Kitty
 • snaha o podporu ekologie: budu se snažit sem přidávat články na toto témato
 • fotky: určitě nezměním přidáváním fotek kočičích mazlíčků a stále říkám, pošlete mi fotku mazlíčka, tady bude mít čestné místečko!!!
 • snažím se o lehké umění: rozhodně chci podpořit obrázky na faktazie, takže pastelkové koláže, nějak poskládané ovoce, zátiší, lehké umění v okrasném provedení
Autorství
 • nechci nijak nic moc měnit: nechci moc zasahovat do blogu svou osobou a proto se budu raději držet stejného systému
Magazín a zpravodajství
 • podpořit magazínovou tvorbu: v článcích to bude vypadat jako v magazínu
 • žádné přesné datumy: magazín nebude týdenník nebo měsíčník, vyjde jak mi to dovolí čas :)
Hello Kitty
 • chci toto omezit: chci trošku omezit přísun Kittiny a Charmy Kitty
Móda
 • přibyde pár článků, ale asi to bude ve stejné rovince, bohužel, nemám tolik času
Fotogalerie
 • přidám pár foteček: budu přidávat svoje koláž-phota a fotky svých miláčků
 • budou se sem přidávat i jiné fotografie než jen z mé tvorby: budu shánět fotografie i jinde, třeba na Google.cz
G. Goldová
 • snad se mi podaří trošku to podpořit: no, budu se snažit získat nové rozhovory a třeba i fotografie
 • budu přidávat písničky: přidám její starší písničky, nové už tolik nevydává :(

Líbí se Vám rozpis, nebo byste něco dodali nebo jen namítli? Pište do komentíků, ppa! :)

P!nk- Sober

9. března 2012 v 17:52 | KittQa
Krááásná a to P!nk nějak ani zvlášť nevyhledávám a ani jí moc nemám ráda... :)

I don't wanna be the girl who laughs the loudest
Or the girl who never wants to be alone
I don't wanna be that call at four o'clock in the mornin'
'Cause I'm the only one you know
In the world that won't be home

Ah, the sun is blindin'
I stayed up again
Oh, I am findin'
That's not the way I want my story to end

I'm safe up high, nothing can touch me
But why do I feel this party's over?
No pain inside, you're my protection
But how do I feel this good sober?

I don't wanna be the girl that has to fill the silence
The quiet scares me 'cause it screams the truth
Please don't tell me that we had that conversation
'Cause I won't remember, save your breath
'Cause what's the use?

Ah, the night is callin'
And it whispers to me softly, "Come and play"
But I, I am fallin'
And if I let myself go I'm the only one to blame

I'm safe up high, nothing can touch me
But why do I feel this party's over?
No pain inside, you're like perfection
But how do I feel this good sober?

Comin' down, comin' down, comin' down
Spinnin' 'round, spinnin' 'round, spinnin' 'round
I'm lookin' for myself, sober
Comin' down, comin' down, comin' down
Spinnin' 'round, spinnin' 'round, spinnin' 'round
Lookin' for myself, sober

When it's good, then it's good
It's so good 'til it goes bad
Til you're trying to find the you that you once had
I have heard myself cry 'never again'
Broken down in agony, just tryin' find a friend

I'm safe up high, nothing can touch me
But why do I feel this party's over?
No pain inside, you're like perfection
But how do I feel this good sober?

I'm safe up high, nothing can touch me
But why do I feel this party's over?
No pain inside, you're like perfection
But how do I feel this good sober?

A česká slovíčka v překladu: :D

Nechci být ta holka, co se směje nejhlasitěji
Nebo holka, která nikdy nechce být sama
Nechci být ten hovor ve čtyři ráno
Protože já jsem ta jediná kdo ví
Že nebude doma

Ah, slunce je oslepující
Zase jsem zůstala vzhůru
Oh, nalézám
Tohle není způsob, kterým bych chtěla svůj příběh ukončít

Jsem v bezpečí vysoko nahoře, nic se mě nemůže dotknout
Ale proč cítím že tahle párty už skončila?
Žádná bolest uvnitř, jsi má ochrana
Jak cítím tohle dobré vystřízlivění?

Nechci být ta holka, která musí vyplnit ticho
Ticho mě děsí, protože křičí pravdu
Prosím neříkej mi, že tohle jsme už řešili
Nebudu si pamatovat, šetři dechem
Protože jaké je použití?

Ah, noc volá
A jemně mi šeptá pojď si hrát
Ah, upadám
A pokud nechám sebe jít, jsem jediná komu dávat vinu

Jsem v bezpečí vysoko nahoře, nic se mě nemůže dotknout
Ale proč cítím že tahle párty už skončila?
Žádná bolest uvnitř, jsi má ochrana
Jak cítím tohle dobré vystřízlivění?

Klesám, klesám, klesám
Točím se dokola, dokola, dokola
Hledám se - vystřízlivění
Klesám, klesám, klesám
Točím se dokola, dokola, dokola
Hledám se - vystřízlivění

Když je to dobré, potom je to dobré
Je to tak dobré dokud se to nezhorší
Dokud se snažíš najít své já, které jsi už kdysi měl
Slyšela jsem se plakat, už nikdy
Zlomená v agónii, prostě se snažím zapadnout

Jsem v bezpečí vysoko nahoře, nic se mě nemůže dotknout
Ale proč cítím že tahle párty už skončila?
Žádná bolest uvnitř, jsi má ochrana
Jak cítím tohle dobré vystřízlivění?

Jsem v bezpečí vysoko nahoře, nic se mě nemůže dotknout
Ale proč cítím že tahle párty už skončila?
Žádná bolest uvnitř, jsi má ochrana
Jak cítím tohle dobré vystřízlivění?

Ragdoll, proč v překladu hadrová panenka????

9. března 2012 v 17:46 | KittQa |  Kočky
Ragdollky svéjo jména dostály podle toho, že když jí uchopíte do ruky, povolí všechny svaly a jen vám tak zplihle vysí dolů. Tohle plemeno je fakt luxusní a já už se nemůžu dočkat, až budu mít Ragdollí koťátko! :))))

Tajemství líčení: Základní sestava je vždycky nejdůležitější, dámy!

7. března 2012 v 17:04 | KittQa
Každá žena jednou zažila nebo zažije pocit, že její líčení už není v módě, nebo už je okoukané. Je těžké změnit styling a obličej přece musí být dokonalý!!!
Je velice těžké vybrat i ten správný styl a proto je důležité, aby jste nejprve začaly používat dražší a kvalitnější líčidla, které vás promění na to tata v krásku!!! :) Nemusíte mít zrovna sadu na tisíce, ale nějakou vyšší cenu byste investovat měly!!! :D

Chci se líčit, musím mít tohle: