Prosinec 2011

24.Prosinec!!! VÁNOCE 2011

24. prosince 2011 v 13:56 | KittQa
JE TU NEJKRÁSNĚJŠÍ SVÁTEK V ROCE, ŠTĚDRÝ DEN!!§


PŘEJU VŠEM NÁVŠTĚVNÍKŮM KITTY-WORLD, ALE I JINÝM LIDIČKÁM, ABY PROŽILI VÁNOCE JAK NEJLÉPE DOKÁŽOU A ABY NOVÝ ROK 2012 BYL JEŠTĚ KRÁSNĚJŠÍM, NEŽ TENTO!!! ♥

S pozdravem, vaše KittQa

Pixelky- aneb POMOZTE ZVÍŘÁTKŮM A KOPÍRUJTE NA BLOGY I S PODTITULKEM! :)

7. prosince 2011 v 10:24 | KittQa |  Obrázky
Pomoz zvířátkům a kopíruj dál na své blogy!
KAMPAŇ PROTI TÝRÁNÍ ZVÍŘAT STARTUJE.
PŘIDÁŠ SE I TY A TVŮJ BLOG?

1.Knižní titul- Annie v plné parádě

4. prosince 2011 v 10:56 | KittQa


Annie v plné parádě

Annie Valentinová je dokonalá módní poradkyně v obchodním domě The Story. Její rozmach a moc se nedá jen tak zaznamenat, své zákaznice a zákazníky obletuje jako nikdo. Její plány však kalí nadřízená Donna, věčně uštěpačná vedoucí oddělení. Donna kazí život Annie ve všech směrech.
Problémy v práci však nejsou ty jediné, co Annie svírají. Finanční potíže jsou na denním pořádku, dvě děti Lana a Owen vyžadují nadměrnou pozornost, ovšem každý zvlášť a navíc dospívající Lana už začíná rozšiřovat svůj život jiným směrem. Děti navíc docházejí do velmi drahé školy, ze které se Lana snaží vyhodit.
Annie se ovšem trápí i ze smrti manžela Roddyho a její touha po mužích roste. Annie zkouší své sítě rozhazovat všude, dokonce i na večírku své matky, která se staví proti módě a obléká se neustále v jednotvárných kostýmech a zdravotních polobotkách. Odmítá obout drahé Chanell lodičky a Annie týrá pohled na ni. Na večírku se ovšem seznámi se zubařem Greyem a Annie najde v sobě už skoro pohaslý plamínek touhy a lásky. Gray je navíc rozvedený, majetný a solventní a má obrovskou vilu Anniiných představ. Annie nevidí neslyší a stěhuje se do Essexu, drahé čtvrti. Rodinná idylka netrvá dlouho, protože děti nadělají pořádný hluk a nepořádek a Gray si postupně začně dělat odstup od Annie, dětí a domova a začne se pomalu sbližovat s bývalou ženou, Marillyn. Annie se rozhodne po velice nevydařené večeři uprchnout ke svému nejlepšímu kamarádu Connerovi, vlivnéhu gayovi a bohatému herci. Stále řeší finanční krize a odmítá pomoc.
Annie nakonec dostane od Donny výpoveď, začně pracovat na volné noze a svůj život mění k notebooku a životu na E-bay s drahými značkami, prodejem a nákupem. Vše jde ráz na ráz a Annie se sblíží s učitelem Owena, Edem. Je od Greye přesný opak. Neuspořádaný učitel v odrbaném oblečením a špinavým domem i životem se do Annie zamiluje a ona to opětuje. Láska vyvrcholí v rušný vztah.
Annie vezme vše do svých rukou. Z Eda je štramák, dům je najednou přepychová vilka, děti jsou spokojené, Donna dostala okamžitý překlad na nižší pozici a v jiném obchodním domě a Annii je nabídnuto její místo. Annie je v sedmém nebi a její život, jako-by teprve začala žíít! :)Tuhle knihu jsem četla a musím říct, že je to opravdu romantický život mladé ženy ve třetím tisíciletí a v ráji módy nejdražších značek!

Christmas time :)

4. prosince 2011 v 10:52 | KittQa

Už se blíží ty nejskrásnější svátky v roce, Vánoce. Dnes je druhý advent, takže kdo z Vás zapálí svíčku na adventním věnci nebo jen tak někde vedle? Já tyhle svátky miluju a zvlášť advent. Je krásné dívat se jak se i okolí připravuje na zimu a na Vánoce. Třeba zvířata už začínají zimovat, ikdyž není vůbec žádný sníh. Popravdě, teď je to bez sněhu opravdu divné... Ale snad napadne!

Svatební šatičky- dva různorodé styly, které se něčím prolínají! :)

3. prosince 2011 v 20:59 | KittQa
Komentář: Šaty jsou v lehkém sletu. Oblíbený klasický kornout s jemným vyšíváním na ploché látce okolo sukně. Stylizovaný dolní límeček v krajce ve květovém vzoru je opravdu decentní a luxusní. Živůtek je zase velmi oživující a skvostný. Bohatě zdobený dekor s jemným véčkem a lehkým přejatím v sukni je opravdu skvělý a nádherně decentní. :)
Saténové svatební šaty - velikost M

Komentář: Pravý opak 1.šatů je princeznovský bohatý styl s nášivnkami a krajkou s těžkým dekorem přelivu látky, který pokračuje v živůtek. Tento model je opravdu těžký a na šaty se absolutně nehodí, je to jen překrov z princaznovské éry, nic význačného. Použití lehčího vzoru by situaci sice trošku pomohlo, ale i poněkud zašlejší barva sépie je trošku OUT!