Říjen 2011

VELKÝ SPECIÁL SPOLEČENSKÝCH ŠATŮ!: Lucie Bílá, Dračice s oblibou ve výstřihách!

30. října 2011 v 15:38 | KittQa
Lucie Bílá, Česká slavice s oblibou ve výstřihách a řvavých barviček. Už se na blogu objevila v rudém outfitu, co si vezme na sebe na tomto plátně?! :D

PROČ POŘÁD ŘVAVÁ ČERVENÁ?!
Lucie je nepoučitelná a nestále si obléká řvavou červenou. V minulých červených šatech vypadala strašně rozevlátě, tyhle flitrové šaty jsou krásné, jen poněkud vyzvednutý a podepřený hrudník trošku přestřeluje. Bílé ovšem šaty celkem sluší, jen bych trošku zvolila lehčí a volný střih, když nemá úplně dokonalé bříško, ale Lucka vypadá skvěle, dokonce můžu i říct, že červená nje sice výrazná, v tohle ovšem dost podstatná barvička!
1-2

Trvalá rockerka, jen trošku přehnaná...
Lucka tentokrát popošla od červené a pustila se do černé, což jí sluší. Černý flitrový top, uplé legíny, velký prsten, náramky a VÝRAZNÉ korále, to je outfit, který Lucka zvolila. Lokny k tomu ladí, protože jsou uličnicky styčené do výšky. Jen menší doplněček jiné barvy, třeba modré, nebo hnědé, by dodávalo stylu LEHKÝ NÁDEHC SPOLEČENSKÉHO STYLU. Tohle ano, ale je to moc kruté!
2-

Ne, jen tohle NEEEE!
Lucie už to opravdu přetrhla vedví. Uplá sukně, krotkovitý živůtek a široký tlustý elastický pásek... Lucie snad pozapomněla, že je dáma a že může občas použít nějaký lehčí doplněk. Třeba stříbrnou, nebo šedou!
4+

Letadlo Hello Kitty

27. října 2011 v 16:03 | KittQa

Modely z přehlídky pro ne štíhlé modelky!

26. října 2011 v 11:24 | KittQa
Přehlídka NEMODELEK! Lehký přeliv nad kapku obtloustlých ženách, které lehce obepínají bříško a prsa. Nohy jsou v širokém volánu a páskové boty. Móda z letních kolekcí.

Prosazující Matragi se nebojí před modelkami!

25. října 2011 v 17:37 | KittQa
Blanka Matragi nepatří mezi načančané ženušky a nebojí se prosadit. Svůj názor paušalizuje poznámkami na strany modelek. "JSTE TLUSTÉ, DO MÝCH ŠATŮ SE VAŠE( poznámka: mezi Matragi modelky patří vyhublé špičky ane žádné oblé tvary!) TLUSTÁ TĚLA ANI NENACPOU NÁSILÍM A TO ŠATY MAJÍ LEHCE VLÁT KOLEM!"
Pravda je, že sama Matragi važí pod 50 kg a své modely má šité na svou postavu nebo na šicí pany. Je tedy jasné, že dámské tělo v těchto modelech a pod tíhou Blanky trpí. Ale nosit na sobě BLANCH MATRAGI není vůbec špatný zážitek i přes ty ostřejší poznámky v modelingovém světě... :)

Blanka Matragi- překotník v módním světě

25. října 2011 v 15:35 | KittQa
Blanka Matragi
Co byste měli vědět:
  1. Přední návrhářka, co prorazila ve světě módy extrémními vzory a krajkou
  2. Vystudovala uměleckoprůmyslovou školu sklářskou a vysokouměleckou
  3. Své umění ze sklářství používá ve zdobných vzorkách a hrnutých látkách a s jemným přelivem
  4. Móda Matragi produkuje i abstraktní šperky, každý má spoustu znaků a abstrakcí
Příklad šatů Matragi:
Decent na sukni i živůtku působí do stylu rozevlátého motýla či nádherné přírodní víly. Nádherné zdobení na sukních je špičkový luxuuus! Většina šatů i svatební jsou ve stylu motýlů a rozevlátých dekoltůůů! :)

Příklad šperku Matragi:
Náhrdelník s přídavným prstenem má název KLÁVESY. Luxusní tvarové sofá s drahokamy. Luxusní šperčičky. Mravenčí, ale dekoltní práce!!! Skoro všechno MATRAGI je v abstrakci.

LÍBÍ SE VÁM BLANKA MATRAGI? POKUD CHCETE VĚDĚT VÍC, NAPIŠTE MI NA BLOG NEBO HLEDEJTE NA BLOGU, PROTOŽE MATRAGI JE VŠUDE A VŽDYCKY JE ININININININ!!!!

Chceš poradit s módou? Neboj se a napiš buď sem nebo na e-mail!

19. října 2011 v 19:35 | KittQa
CHCETE SE OBLÉKAT MODERNĚ A VESELE, CHCETE BÝT S ÚSMĚVEM A S PLNOHODNOTOU V TĚLE? PAK NEZANEDBEJTE OBLÉKÁNÍ A NAKUPUJTE HEZKY I LEVNĚ! POKUD TOHLE VÍTE JEN SI NEPORADÍTE S KOMBINACÍ ALE I KDE A JAK NAKUPOVAT, NAPIŠTE NA MŮJ MAIL A JÁ VÁM PORADÍM! TAM PIŠTE COKOLIV. KDYŽ BUDETE POTŘEBOVAT KITTQA VÁM MOC RÁDA PORADÍ CO A JAK! ppa

Hýčkejte se a mějte se ráda- i levně!

19. října 2011 v 19:28 | KittQa
Pro každou ženu a dívku je cítitelným faktorem vzhled. Ne každá žena si ovšem může dovolit voňavku a boty Chanel nebo Louise Vuiton, to je jasné! Proto jsem se rozhodla, že sem přidám trošku info, co si myslím že je potřeba!

  1. Nebát se barev a kombinovat je, ovšem nepřekombinovat! Já osobně mám ráda modrou a doplním jí žlutou s bílou gumičkou a džínami. Lehké a něžné. Zkuste otevřít šatník a prohrábnout barvičkové topfa! Nejlepší je, psát si na papír, jaké barvy a vzory obsahuje vaše oblečení a také střihy a pak je můžeme různě doplňovat a kombinovat. Hlavně se nesmíte unést a přenést se do extravagantního out! Hnědá světlá a tmavá s béžovou NEJSOU MODERNÍ A VESELÉ! OŽIVTE SVÉ OBLEČENÍ O ŠÁL NEBO SPONKU a udělá to DIVY!
  2. Když máme tričko, musíme vybrat nějaké doplňky k svchrnímu dílu. Například spodní prádlo nesmí vykukovat. Musíme zvolit správný střih a nějaká doplněk. Pokud máme velký výstřih, tak třeba drobný šálek, výrazně jemný náhrdelník, nebo vložit pod tričko košili a rozepnout knoflíček či dva.
  3. Líčení, to je třetí bod úrazu. Rozhodně nesmíte odbočit od sladění. Rozhodně nemalujte oči sytě, spíš lehké naneste na víčka, řasenku na prodloužení a lehounce tužkou obrysy. Potom můžete klidně dodat růži,ale jen pokud nemáte buclaté tváře!
  4. Kalhoty musí odpovídat nějakému stylu. Nesmíme zkombinovat kruté volně se plynuté zvonkáče s upnutým svetrem a rolákem! Pak nesmíme rozhodně míchat hnědé kostýmkové s výraznou modernou a musíme kombinovat i s líčením. Džíny by neměly mít výrazný vzor, aby šly ke všemu. Pak bychom měly vybrat správný pásek. Ideál je bílý, černý nebo lehké zelený nebo k barvě ročního období či oblíbeného stylu!
  5. Kabelka je nejčastější bod úrazu na druhém místě. Nesmíme překombinovat styl kabelkou malou či velkou. Minimalistika by měla vyznít ve větší kabele a zároveň rozeplanost musí doplnit kabelka menšího stylingu s nějakým vzorečkem pro optimální zvětšení!

Nej věta návrhářů!!!

15. října 2011 v 21:46 | KittQa
Takže sem zase pátrala po tykovém mini bulvárku na blog a našla jsem docela zajímavou věc. Návrháři se povětšinou nemají v lásce s modelkami. Návrháři jsou pyšní na svoje výtvory, ale chtějí je vidět v tom nejlepší světle a chtějí vidět ve světle i sebe. Modelky nemají žádnou práci, jen se projdou po mole. Návrháři mají velké potíže, ale v záři reflektorů jsou modelky, proto věta návrhářů zní: PROČ, KRUCI, NEMŮŽU JEDNA Z TĚCH DLOUHONOŽECH ALESPOŇ PÍCHNOUT ŠPENDLÍKEM?! :D

Fotky mého Felixe ♥

14. října 2011 v 15:25 | KittQa
Ahojky,
teď Vám ukážu dlouho slibované fotky Felixe, o kterém se tu dočtete asi hodně často.
Snad se Vám fotky líbí, někdy dodám další papapa!

Chceš do Anglie, ale neumíš angličtinu na výbornou? Tady máš základy!

14. října 2011 v 15:09 | KittQa
Stránka www.helpforenglish.cz ti nabízí škálu slovníků a obrázku i textů a poslechů na zlepšení anglické gramotnosti. Nauč se, zopakuj si, ale i jen se tak pobav s klasickou Oxfordskou angličtinou!