Září 2011

Znača pro COOL dívky a ženy v klasice

24. září 2011 v 18:12 | KittQa
Klasické psaníčko Chanel.


Poměrně výstřednější kabelka Chanel pro opravdu moderní stylingy. :)

Luxusní kabelka Chanel s jemným provazcovytým páskem na rameno. Lze kabelku použít i jako psaníčko s trošku výraznější barvou jahodové.

Nastříbřená kabelka Chanel s prošitým znakem s výrazným předpásem a lánkem na ramena. Krásná moderní a minimalistická kabelka bez jakkékoliv neslušivého stylu. Čistá a jemná, doporučuji!!!

Magazín č.15 Svatba Jitky Čvančarové-Čadkové

24. září 2011 v 18:03 | KittQa
Svatební dvojice
Šťastní novomanželé.
Jitka Čvančarová- Čadková a Petr Čadek
J. Čvančarová- Čadková: Jitka zvolila lehce zdobené třasené šaty s noblesním materiálem. Nadčasová klasika. Jen závoj mohl mít lehčí zdobení na okrajích, protože je to moc tvrdé a nehodí se to. I vlasy mohly být lehčí a ne řasené.
Petr Čadek: Pruhované kalhoty jsou poměrně výraznou a trošku střeštěnou částí smokingu do modré barvy. Proužky, našedlá košile s bílým podkladem, světle modrý podklad a tmavě modrý až nahnědlý frak. TO NEJDE K SOBĚ!

Magazín č.14- World Hello Kitty

9. září 2011 v 20:02 | KittQa
Obsah:
  • Šaty Hello Kitty s komentářem
  • Doplňky Hello Kitty s ceníkem a komentářem
  • Pár fotek Hello Kitty
  • Komix s Hello Kitty

Předmluva:
Jak už jsem zmínila, v předchozím článku, na tomto blogu jasně uvadlo téma o růžové Kitty. Proto chci alespoň tímhle magazínem maloučko navodit zpět do koleje o módě, celebritách a Hello Kitty. Je těžké to kombinovat, protože hvězdy a Kitty? Proto se omlouvám, že tu převládá móda :)

1. Šaty Hello Kitty
Krátké letní šaty na vázaná ramínka s řaseným živůtkem a volnou sukní. I takhle se dá "dedukovat" šaty od Hello Kitty, ale lehce řešeno: Černé šaty s rozvolněnou sukní a ramínky na vázání. :)

2.Doplňky Hello Kitty kabelka a botičky
Krásné jehly s páskovým vázáním.
Cena: 850 - 2140,- Kč

Jednoduchý tvar kabelky s Kitty a obloukem ucha s nápisy. Módní a prostá kabelka se určitě nikde neztratí! :)

3.Obrázky s Hello Kitty +OMÁLOVÁNKY!!
hello kitty hello kitty obrázky omalovánka hello kitty hello kitty
kočička hello kitty kočička kitty na kole hello-kitty-9.jpg hello kitty s kamarády

hello kitty v letadle obrázek hello kitty kitty obrázky kitty
kočička hello kitty omalovánky hello kitty hello kitty omalovánky hello kitty omalovánka
hello kitty v růžovém oblečení hello kitty kočička hello kitty barevný obrázek hello-kitty-blue-car-1.jpg
4.Komixík Hello Kitty

Kuk na zpátek! :)

9. září 2011 v 15:20 | KittQa |  Home
Ahoj,
procházela jsem seznam Vašich oblíbených článků a rozhodla se o něco zvýraznit a posílit téme o Hello Kitty a Charmy Kitty. Myslím že ostatních rubrik je tu více než dost, proto podpořím zase trošku tuhle tématiku.
Pokud se někdo cítí nějak špatnbě nebo tu chce jinou rubriku, jinou tématiku, pište do komentářů, protože já se podle toho ráda zařídím. Rozhodně tu však nebude rubrika nějakých sprostých věcí a nic podobného. Prosím také o zachování jména, protože tento blog je jen pro holky. Móda a Kitty asi nepůjde k klukům. xD
Takže ppište svoje poznámky na vše se bere zřetel!
S pozdravem, KittQa

Srdce oceánu

7. září 2011 v 13:21 | KittQa |  Obrázky
Srdce oceánu dostalo svůj název podle tmavě modré barvy, ale po potopení Titanicu, svému jméno dostálo... :( (Klikni pro zvětšení na foto)

Srdce oceánu kopie

7. září 2011 v 13:19 | KittQa |  Obrázky

LUXUS!! SRDCE OCEÁNU, - krystalky SWAROVSKI !!

By now, you are looking at one of the best Heart of Ocean replica worn by Rose in the film Titanic. Stunning Swarovski crystals round the big blue heart cut crystal. Diamante simulated diamonds sparkle on the chain enhance the luxury. Other small version of Heart of Ocean necklace cannot be comparable with it. It is designed for elegant ladies. Suitable for wearing in banquet or ball.


jediný a jedinečný!!! vydražte si za svou cenu!!

nádherná kopie šperku SRDCE OCEÁNU - ve skutečné velikosti- jež měla krásná ROSE ve filmu TITANIC

ostatní zmenšené kopie se nadají s tímto nádherným kouskem srovnávat..

náhrdelník posetý vsazovanými krystalky- postříbřený bezniklový kov

přívěs s velkým modrým srdcem a krystalky SWAROVSKI navíc porhodiovaný- pro udržení lesku

přikládám fotky z katalogu, a též vlastní!!

Téma týdne- Sourozenci

7. září 2011 v 13:15 | KittQa

Sourozenci
Já osobně mám čtyřletého brášku a můžu vám odpřísáhnout, že občas jsou sourozenci vskutku otravní. Mám někdy pocit, jako by sourozenci byli součástí nás samých a vydávali vlastnosti, které mi chceme ukrýt. Možná je jejich chování správné, protože své vlastnosti nebudeme muset tolik skrývat. Je těžké být silní před sebou samým, ale sourozenci jsou někdy zlatíííčka! :D

Nový design

7. září 2011 v 11:17 | KittQa |  Home
Udělala jsem nový design, doufám že se Vám líbí a jestli chcete, hlásněte pro svůj názor v anketě.
S pozdravem
KittQa

Magazín č.13- Řádka minišatů

6. září 2011 v 20:03 | KittQa
Šaty jsou oblibou každé ženy. Nejedna má ve své skříni pár kusů, které jsou vzpomínka na party na voňavé trávě a nebo jen takové posezení s přáteli či rodinou. Šaty jsou symbolika pro ženy a každá by měla být na některý kus patřičně hrdá.

Ač je to trošku zvláštní, vrací se móda rozevřené sukně. Upnutý živvůtek korzetového stylu a rozevlátá sukně s kontrolou je velice oblíbená kombinace. V tomto případě krabatění nevypadá vůbec špatně a skutečně, jak svědčí doplněk a dekolt náhrdelníku a lodiček, šaty vhodné pro družičku! :)

Znovu jsem vybrala druh šatů s nadmutou sukní pro příklad i jiného využití. Nevinné šatičky z prošívané látky a vyčuhující spodničkou jsou ažb přehnaně dokonalé. Pásek podtrhuje lehkost a to, čeho chce každý dosáhnout. Šaty musí prokázat svou krásu na člověku a ne jen svou vyřazující energii na šicí paně. Tady se povedlo vše. Pouze bych vytkla, že látka místy pročuhuje na bílý podkolad a to se pere s páskem.