Magazín č.6- žhavé novinky z kin

15. července 2011 v 17:34 | Kittka
Magazín č.6

  1. Transformers 3
  2. Piráti z Karibiku 4
  3. Auta 2
  • Transformers 3
Transformers 3 vypráví o pádu jedné z autobodských lodí, která měla na své palubě důležité pakety. S nimi cestoval i kapitán lodi, bývalí vedoucí autobotů. Ten se však dopustí obrovské zrady k lidem i autobotům. Optimus Prime má znovu co dělat, ale dokáže se bránit proti promyšlené zradě svého učitele, deseptikonů i lidí?
  • Piráti z Karibiku 4
Johnny Depp se vrací ke své ikonické roli kapitána Jacka Sparrowa v akčním příběhu plném pravdy, zrady, mládí a odchodů. Když se Jack setká se ženou ze své minulosti (Penelope Cruz), není si jistý, zda jde o lásku - nebo zda tato žena jen "hraje na city" a využívá ho, aby našla legendární Pramen mládí. Když ho donutí, aby vstoupil na palubu Queen Anne's Revenge, lodi obávaného piráta Černovouse (Ian McShane), Jack se ocitá v nečekaném dobrodružství, kde neví, koho se obávat více: Černovouse nebo ženy ze své minulosti.
  • Auta 2
Hvězdné závodní auto Blesk McQueen a jeho přítel, jedinečný odtahový vůz Burák, se dostanou na úžasná místa, když je jejich cesta zavede za moře. Tam budou soutěžit ve vůbec prvním celosvětovém závodě Grand Prix, kde se má rozhodnout o nejrychlejším autě na světě. Ale cesta na šampionát je plná děr, objížděk a komických překvapení, když se Burák připlete do svého vlastního netušeného dobrodružství - mezinárodní špionáže. Burák, který je rozpolcený tím, že má Bleskovi McQueenovi pomáhat ve vysokém závodu a zároveň se účastnit špionážní mise s nejvyšším utajením, se na své cestě plné akcí dostane do honičky, která ho zavede do ulic Japonska a Evropy, kde ho stopují jeho přátelé a sleduje celý svět. K legraci, která se odehrává v rychlém tempu se přidává pestrá směsice nových účinkujících aut včetně tajných agentů, hrozných darebáků a mezinárodních soupeřů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Leyla Leyla | Web | 15. července 2011 v 21:34 | Reagovat

zapomnela jsi harryho pottera

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama